Exitab vydáva debut Casi Cada Minuto. Krstiť sa bude v sobotu v novom priestore A4ky!

Exitab vydáva pozoruhodný debut In White Rooms slovenského projektu Casi Cada Minuto. Krstiť sa bude v sobotu v celkom novej sále A4 Nultého priestoru !

blog

Za slovenským one-man projektom Casi Cada Minuto sa skrýva Slavo Herman. Experimentovaním s minimalistickými ambientnými textúrami v psychedelickom opare sa Slavo zabáva už nejaký ten večer, presnejšie viac ako 7 rokov.

Tomáš Teapot Ferko o albume píše ako o „pravdepodobne najvyzretejšom slovenskom debute tohto roku, ktorý napriek svojej abstraktnej povahe nestráca spád a hudobnú nápaditosť ani na sekundu. Casi Cada Minuto je krajinkárom podvedomého bordelu, ktorý sa Vám preháňa hlavou 0,3 sekundy predtým, než zaspíte. Obrázky, ktoré si môžete pozrieť na odvrátenej strane vlastných viečok.‟

Album sa bude krstiť v sobotu večer 13.10. v nových priestoroch presťahovanej A4ky! 19. októbra zahrá spolu s Aches na topolčianskom Nástupišti 1–12.

Digitálnu verziu ‚In White Rooms‘ si môžete stiahnuť zadarmo cez Exitab bandcamp White Rooms":http://exitlabel.bandcamp.com/…-white-rooms (stačí kliknúť na Buy Now – name your price a zadať ‘0’). Prípadne ho môžete podporiť ľubovoľnou sumou. CD bude dostupné 22.10. Predobjednať sa dá cez bandcamp, alebo prípadne cez label@exitmusic.org.

Vydavateľstvo Exitab čaká bohatá jeseň. Po vinyloch od The Ills a Aches sú na ceste ďalšie veľmi sľubne znejúce novinky od Stroon, Ink Midget, alebo napríklad od nováčika v katalógu, českého producenta Subject Lost.