výstava

Lenka L. Lukačovičová - Baštová Rezort

Autorka sa prostredníctvom fotografie, ktorá je jej blízka, pokúša na výstave o návrat k ľudskosti, banálnosti, každodennosti, hľadaniu pocitu "vyžitia", vypnutia a objavovania nového prostredia. Jednotlivé snímky vznikali počas návštevy niektorých vybraných rekreačných miest na Slovensku ako dokumenty situácií a génia loci daného miesta. Iné sú skôr abstraktnejšie – tvorené zhlukmi (nielen) vizuálnych dojmov a môžu sa vnímať aj ako skice pre ďalšiu tvorbu.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
23.09.2022 19:00, Pi

Pôvodné fotografie sa menia za použitia autorskej techniky skenovania, výrezov a koláže, pričom niektoré vystupujú z plochy do priestoru. Na pozadí jednotlivých diel sa odohrávajú varovné signály a snaha hľadania dialógu o témach, s ktorými sa v spoločnosti stretávame dennodenne. Témy, ktorých východiská, ale i riešenia, sú extrémne fluidné a menlivé.

Kurátori: Marianna Brinzová & Andrej Jaroš
 

 

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Flatgallery. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

RozpoR + dimenzia x

Oipunk legenda RozpoR spolu s bratislavskou punkovou kapelou dimenzia x.Viac
Pi 9.12.2022 / Kulturák
odporúčame!
divadlo

Red Cat Romantique

Ľúbostná poetika, elegantná erotika, burlesque, praktické rady kombinované s názornou a dôslednou výukou Kámasútry, hudobné i...Viac
So 17.12.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Korben Dallas

Korben Dallas na Františkánskom námestí. Vstup je voľný.Viac
So 3.12.2022 / Františkánkse námestie
odporúčame!
koncert

Katarzia + Oliver Torr & Isama Zing + Meowlau x Val + Taomi

So 10.12.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!