výstava

Byť hrdým rodičom

Výstava “Byť hrdým rodičom” je fotografická výstava portrétov rodičov s ich LGBTI deťmi. Jej cieľom je vyjadriť podporu rodičov LGBTI ľudí a zobrazuje ich plnú akceptáciu.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
13.02.2013 20:00, St

Výstavou chce divadlo NOMANTINELS manifestovať spolupatričnosť rodín aj v prípadoch, že je dieťa LGBTI a že na tomto svete nie sú sami alebo samé.

Fotografie vytvoril fotograf Martin Levinne, ktorý už v minulosti spolupracoval na kampaniach pre UNICEF alebo vlastné výstavy ako Morfizujúci človek či Calling all Angels.

Výstava fotografií je súčasťou podujatí v rámci LGBT mesiaca histórie a zachovávania komunitnej pamäti.

Prečítajte si viac informácií o ďalších aktivitách v rámci Mesiaca LGBT histórie

Výstavu podporili Iniciatíva Inakosť a Nadácia otvorenej spoločnosti.

Odporúčame

divadlo

Katarína Brestovanská, Ján Kružliak ml.: Codes of Bach

V diele Codes of Bach ide o spojenie barokovej hudby a súčasného tanca. Predlohu tvorí koncert D-mol — BWV 1052 pre čembalo a...Viac
Št 19.10.2023 / Koncertná sieň Klarisky
odporúčame!
iná akcia

PechaKucha Night 53 - Umelé hlasy

St 27.9.2023 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Laibach (SVN)

Slovinská skupina Laibach, jedna z najznámejších a najškandalóznejších kapiel strednej a východnej Európy, opäť navštívi...Viac
St 22.11.2023 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Richard Müller

Richard Müller, absolútna hudobná legenda, vyráža na jesenné turné k poslednému albumu Čierna labuť, Biela vrana.Viac
Ne 17.12.2023 / STARS auditorium, Junácka 10
odporúčame!