koncert
vážna hudba

Svetoznáma filmová hudba s Hilaris Chamber Orchestra

V podaní Hilaris Chamber Orchestra pod vedením Alana Vizváryho zaznejú slávne filmové melódie a soundtracky v aranžoch pre sláčikový orchester, klavír a perkusie.  Môžete sa tešiť na hudbu z filmov Star Wars, James Bond, Piráti z Karibiku, Harry Potter, Cinema Paradiso, Krstný Otec, Ružový panter, Indiana Jones, Jurský park, či Mission Impossible.

Táto akcia sa konala v minulosti

Huslista Alan Vizváry: Prvýkrát v 9 ročnej histórii Hilaris Chamber Orchestra sme sa rozhodli uskutočniť koncert filmovej hudby, nakoľko je to na Slovensku obľúbený žáner a je veľa peknej hudby skomponovanej vo filmoch. Treba určite spomenúť,  že mnohí filmoví skladatelia sa jednoznačne inšpirovali klasickou hudbou. Ak máte radi vášnivú interpretáciu s energiou, jednoznačne musíte zažiť tento krásny koncert. Máme skvelé aranže pre sláčikový orchester , klavír a perkusie...

Členovia Hilaris Chamber Orchestra sú poprední slovenskí umelci, členovia orchestrov  Slovenskej filharmónie, opery Slovenského národného divadla či Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu.

Vstupné 30€