trh / gastro

Salónka - zrušené

Po úspešnej minuloročnej Vianočnej tržnici vás aj tento rok Stará tržnica spolu s organizátormi Urban Market a BRaK - Bratislavský knižný festival pozýva na nákupy na špeciálny vianočný trh – tentokrát v novom šate! Vianočná tržnica sa mení na Salónku, salón lokálneho umenia, dizajnu, kníh a dobrôt.
Táto akcia sa konala v minulosti

Pod jednou strechou tak máte vo vybraných dňoch počas celého decembra možnosť nakúpiť originálne darčeky pre svojich blízkych, a zároveň tak svojím nákupom podporiť lokálnych výrobcov, predajcov a umelcov.

Okrem nákupov si tento rok budete môcť užiť pestrý sprievodný program pre deti aj dospelých – viac info už čoskoro!

Súčasťou Salónky bude aj predajná výstava ilustrácií od slovenských ilustrátorov, ktorú zastrešuje ASIL – Asociácia ilustrátorov.

Okrem slovenskej tvorby sa počas Salónky bude prezentovať aj kreatívna scéna krajín z regiónu Vyšehradskej štvorky. Tešiť sa môžete na showroomy značiek a autorov našich najbližších susedov – spojili sme sily s organizátormi festivalov Wamp (HU), Ladne Rzeczy (PL) a Zlín Design Week (CZ), ktorí vám prinesú to najlepšie zo súčasnej tvorby v ich regióne.

Predajcovia sa počas Salónky budú priebežne obmieňať, aktuálny zoznam nájdete na FB Starej tržnice.

Slovenská sporiteľňa prináša na Salónku moderné bezkontaktné platby. Všetkým predajcom poskytne platobný terminál. Za každú vašu zrealizovanú platbu venuje Slovenská sporiteľňa 10 centov do programu Hodina deťom. Nadácia Slovenskej sporiteľne konečnú sumu zdvojnásobí až do výšky 10-tisíc eur. 

termíny:

01.12. – 03.12. (streda | štvrtok | piatok)
08.12. – 10.12. (streda | štvrtok | piatok)
15.12. – 17.12. (streda | štvrtok | piatok)
19.12. – 21.12. (nedeľa I pondelok I utorok)

Každý deň od 14:00 do 20:00.

Vstupné 2€ - vstupenka zakúpená v konkrétnom týždni platí na všetky tri dni daného týždňa

Vstup na Salónku bude vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu fungovať v režime kompletne zaočkovaní.