party

Warehouse Labyrint

Konceptom nového formátu je presun z klasických klubových parketov do útrob industriálneho priestoru petržalskej Undead Arény, ktorá bude premenená na Warehouse. Tentokrát ti Warehouse odhalí jeho tajomný Labyrint.
Táto akcia sa konala v minulosti

Miesto, ktoré skrýva tajomstvá a dobrodružstvo, sa stane epicentrom vzrušenia a nespútaného rave šialenstva. Túto noc opäť pootvorí štrbinu v časopriestore a vtiahne ťa do zakutí hudobého a vizuáneho zážitku na miesta so záhadnými názvami. Príď sa nechať uniesť atmosférou očakávania z nepoznaného.

Po vstupe do tajomného labyrintu sa ocitneš v magickom svete plnom temnoty a zvukov priamo z podzemia. Pre tvoju hladnú a odvážnu dušu sú sprístupnené 3 úlomky sveta labyrintu - Lost Heroes, Inferno a Escape. Každý úlomok priestoru ťa dokonale pohltí do svojho sveta a je len na tebe, či ti vydá svoje tajomstvo celé alebo len po kúskoch.

Lost Heroes Stage 360 
Je priestor, kde sa zastavil čas a jeho púzujúca energia bude prechadźať tvojim telom po celú dobu tvojeho živelného bytia. Stage je zameraný na RAVE a jeho subžánrové podoby. Očakávať môžeš rýchle tempo, tvrdé kopáky a energické rytmy, ale aj poetické breaky so smrteľnými dropmi. Temnotou ťa prevedú najväčšie mená zastupujúce slovenskú rave scénu, ale aj mladé talenty, ktoré sa neboja posúvať hranice a experimentovať. DJs budú hrať zo stredu parketu a budú doslova pohltený v dave, dyme a pulzujúcej atmosfére. Staň sa aj ty jednym z hrdinov naždy statených v hlbinách zvukov a rýchleho beatu.

Line Up:
Spacer
IAmNøt
Signate
Barbellay
Dark Euphory

+ Contest Winner - sleduj info a niekto z vás dostane na starost toto peklo zavrieť

Inferno Stage
Je priamou žilou do najhorúcejšieho epicentra Labiryntu. Je to jadro chrliace vibrácie temnej hmoty zosobnenej do zvukov proper, groove, raw a hypno techna. Zmocnia sa ho samotní zakladatelia ako aj mladá krv techno scény na Slovensku a cez zvukové vlny sa pokúsia rozložiť tvoju myseľ do najdrobnejších prvkov vo vesímre. Pretav svoje vnútro a prepleť ho s novou skusenosťou, ktorú neohúri prvotný dojem ale snaží sa príst na koreň veci, až ku poctate seba samých.

Lineup:

Contest Winner - sleduj info niekto nás do tohoto Labyrintu musí aj dostať budeš to ty?
Toky
Loktibrada
Hasky
Miklei
Yuhos

Escape Stage
je vyslobodením tvojej mysle. Oslobodí ťa a strhne reťaze väzniace tvoju živočíšnu prirodzenosť. Umelci sa nechajú uniesť vášnou, ktorá z objavenej slobody prinesie možnosť experimentovania a kreativity. live act pod záštitou dua The Disorded Kind predvedie techno show priamo z mašiniek a sekvencerov, ktoré budú odkazom minulosti i buducnosti ulomkov sveta labiryntu.

Bonus
Escape stage ti prinesie priestor pre odpovede, na otázky ktoré sa vačšina bojí vysloviť. Hasky ako hostiteľ podcastu zameraného hudobnú undergroundovú scénu si pozval do The Brick live vysielania dja a promotera známeho pod menom Spacer. Priamo pred tebou ho vyspovedá z tajomstiev na tomto stagi. Buď pri tom, zapoj sa a sleduj ako sa tvoria videa, o čom sú rohovory, čo sa deje v zakulisí, ale aj aké vtipné brepty pod stressom zo seba hostia i hostiteľ vypustia. The Brick Live bez cenzúry priamo na stagi Escape.

Lineup:
The Brick Live Show /w Hasky and special guest Spacer
Disordered Kind [Techno Live Act] by FNX& Leia Drex
FNX
Leia Drex
Spacer

 

Vstupné: predpredaj 2.vlna 15€ / 3. vlna 18€ // na mieste 20€ / 25€