party

Shuya Okino (JAP) + support Djs Adam Kvasnica & Kinet

Do Nu spirit baru sa vracia Shuya Okino, polovica kultového japonského súrodeneckého projektu Kyoto Jazz Massive. Shuya je známy svojimi soulful DJ setmi, v ktorých sa strieda jazz, funk, disco a house. O support sa mu počas večera postará Dj Kinet a Dj Adam Kvasnica.
Táto akcia sa konala v minulosti

Shuya Okino pochádza z kultovej formácie Kyoto Jazz Massive, ktorá sa sformovala ešte začiatkom 90. rokov a postupne si vybudovala silné renomé nielen na japonskej, ale aj zahraničnej scéne. Ich dlhoočakávaný debutový album “Spirit of the Sun” z roku 2002 vydaný na prestížnom nemeckom labeli Compost Records je dodnes uznávaný ako jeden z najinšpiratívnejších pre DJov crossoverovej a jazzovej scény.

V roku 2006, vydaním sólo albumu, sa pre Shuyu spustila vlna medzinárodného úspechu. Popri skladaní hudby, DJingu a kreatívnemu manažmentu KJM má Shuya na konte aj viacero vydaných hudobných kníh, postaral sa o na mieru šitý playlist a hudbu pre hotely, banky či športové značky. Napriek jeho vyťaženému tour plánu si Shuya každoročne nájde čas aj na návštevu Bratislavy, kam sa pravidelne vracia do Nu Spirit Baru. Mimo hlavného mesta ho mali slovenskí fanúšikovia šancu vidieť aj napríklad na Pohode 2014, kde zatváral jeden zo stageov.

Jeho neomylne tanečný a inteligentný mix plný soulful houseu, disca, nu-jazzu či soulu sa postará všetkým clubberom o kvalitne prežitú noc.

Adam Kvasnica, majiteľ jednej z najväčších vinylových zbierok na Slovensku i v širokom okolí, hudobný riaditeľ Rádia Piešťany, ale aj príležitostný DJ, ktorého hudobné sety si môžete vypočuť aj na stránke mixcloud.com, na ktorej počas svojich dlhoročných aktivít v oblasti hudby získal viac ako 100.000 followerov – stálych poslucháčov.

Dj Kinet