party

Saturnday

TL;DR: electro - house - breaks - techno. Štyri entity prepoja svoje vedomia a vytvoria line-up, ktorý sa v tomto paralelnom vesmíre udeje prvýkrát.
Táto akcia sa konala v minulosti

vldk
spoluzaložil galaktický kolektív cereal a organizoval pravidelné tanečné parties na planéte monolit. jeho selekcia sa rozprestiera od vladiskotéky cez polámané beaty až po techno palby na samom konci jeho USB modulu.
microchic
vychádzajúca hviezda, ktorá sa zrodila v bratislavskej techno hmlovine. temné slnko odchované na vážnej hudbe ťa rozohreje vážne dobrým výberom elektra, breakov a techna. α-female zo súhvezdia Chiara rozžiari tento večer.
carl.
ten fúzatý feši z ostblocku, ktorý hrá všetko od acid housu po mushroom jazz. vedúca entita nedeľnej housovej série dimanche. s jeho interstelárnym výberom hudby ťa povodí po rôznych ramenách galaxie a zakriví časopriestor ako nikto.
mlady
do hmloviny pink whale pozval svojich vesmírnych susedov za účelom oslavy dobrých medzigalaktických vzťahov a prezentácie vybraných zvukových nahrávok širokej verejnosti. vesmír je temný a chladný a taký bude aj jeho set.