party

Rainer Trüby & Corrado Bucci Present Truccy

Veľkolepý návrat nujazzového matadora Rainera Truebyho bude sprevádzať jeho spoločný b2b set s talentovaným talianom Corradom Buccim. Ich projekt Truccy (alebo Trucci po taliansky) je plný aktuálneho nujazzu, deephousu a housu priamo z berlínskych ulíc.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Bývalý člen zoskupenia "A Forest Mighty Black" a v súčanosti majster rare vinylov, Rainer Trüby, je už niekoľko rokov na celosvetovom tour. Nujazzové začiatky vystriedal postupne s dychberúcim houseom, ktorý patrí medzi jeho signifikatné štýly v setoch, v ktorých ladne spája rôzne podštýly s elektronickou hudbou a mieša ju s jeho obľúbeným soulom, boogiem, jazzom či funkom.

Mladý, nadaný a Talian. Vyzerá ako "chlapec odvedľa", ale napriek tomu si už získal chvály od takých mien ako Gilles Peterson, Rainer Trueby či Lovebirds alebo Joey Negro. Je najmladším prírastkom do rodiny Local Talk & Compost Records a jeho nezameniteľný mix funku, houseu a disca s tropickejším afro-latinom si už získal srdcia fanúšikov po celej Európe. Dámy a páni, Corrado Bucci!

Support: Rafo a Kinet, ktorých bude na soulful stagei dopĺňať Mishek s C.O.D.E.-m.

Vstupné:
2200 - 0000 5 €
0000 - 0300 7 €
0300 - 0600 3 €