koncert
party

Rádio_FM Night: Walter Schnitzelsson

Sme do vás rachnutí! Februárová Radio_FM Night naplní láskou každého bez rozdielu.
Táto akcia sa konala v minulosti

Poctivým rock'n'rollom parket rozhorúčia lámači sŕdc z kapely Walter Schnitzelsson, spoza DJského pultu budú šíriť lásku netradičné dvojice - snová Ivana Mer & Lyrik H a vášnivá Sionni & Galagha.

Walter Schnitzelsson - Rok 2019 priniesol pre Walter Schnitzelsson viacero zmien. Viac než päť rokov po debute Fever (2013) vydala kapela svoj druhý štúdiový album Sugar Kids Won't Stop Screaming. Za dlhšie čakanie sa chalani fanúšikom odvďačili osobným a zvukovo vyspelejším albumom, ktorý si produkovali sami. Naživo ste si album mohli vypočuť nielen na festivaloch Pohoda či Grape, ale aj na ich jesennom klubovom turné. Pozitívne ohlasy na album sa prejavili aj v nomináciách v rámci hudobných cien Rádia_FM Radio_Head Awards (kategória Album roka 2019 a tri nominácie v kategórii Skladba roka 2019). S novým albumom pribudol v kapele aj nový člen - trojicu v zostave Jozef Rezník, Jakub Joštiak a Miroslav Michale, ktorá je spoločne na scéne od decembra 2011, doplnil gitarista Lukáš Hlaváč. Nový zvuk je mohutnejší, plnší a fanúšikovia sa v Kácečku môžu tešiť na riadnu dávku energie a gitár.

Fb event

18+

--------

Vstup: 6€

V priestoroch KC Dunaj sa bude v čase konania eventu pohybovať fotograf. Ak sa nájdete vo fotoreporte a nesúhlasíte so zverejnením vašej fotografie, napíšte prosím na kcdunaj@kcdunaj.sk. Ďakujeme!