party

One Head Music special edition: Gabanna / Ke3n / BëOR

Traja drum and bassoví producenti, ktorí dostali možnosť zahrať si techno? Toto bude naozaj špeciálna noc. Ďalšie pokračovanie novej koncertnej edície One Head music 2.1 sa uskutoční 29. apríla v klube Teleport.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

One head music predstavuje hudobníkov, ktorí loopovaním, beatmi, nástrojmi či spevom dokážu spojiť v jeden celok svoje producentské a interpretačné vlastnosti. Touto vlastnosťou dokážu de facto nahradiť celú kapelu a vytvoriť nesmierne zaujímavú inštrumentálnu, vokálno-inštrumentálnu zložku v improvizovanej a neopakovateľnej podobe.

Gabanna – jeden z našich najznámejších drum and bassových producentov. Za tie roky nespočetne krát vystupoval v našich najlepších kluboch. Okrem organizovania pravidelnej klubovej noci Drumatique Session, ktorá má už dvadsaťročnú históriu, sa spolupodieľal na ďalších klubových eventoch (KC Dunaj, WAX, Fuga...). Taktiež hrával na festivaloch ako Pohoda, Grape, Rock for Churchill, Uprising. Ako pódiový DJ vystupoval na dvadsiatom výročí Trosky Tour. Spolu zakladal producentskú a DJ´s školu LFO.sk, kde vyučuje techniky mixovania. 

Katarína Poliaková pôsobí pod umeleckým pseudonymom Ke3n. Už viac ako jedenásť rokov sa venuje výhradne elektronickej produkcii a to najmä žánru drum and bass. Svoje koncertné sety odohrala takmer po všetkých hudobných kluboch na Slovensku, predstavila sa aj na mnohých prestížnych festivaloch (Grape, Trident, Grillegalized open air), vystupovala aj v zahraničí (Poľsko, Česko, Nemecko). Momentálne patrí pod renomovanú producentskú značku Drumatique crew, pod ktorou vystupuje v Nu Spirit bare s pravidelnými cyklami Trinken a Neplecha! Okrem klubových vystúpení sa venuje aj hraniu v Rádiu_FM, kde sa objavila v reláciach Signall_FM., Scéna FM, Ráno na FM_ku.

BëOR je nielen fiktívna postava z Pána prsteňov, ale aj „music lover“, DJ & producent zameraný na liquid Drum&Bass. Je členom zoskupenia Drumatique – prvej slovenskej drum&bass crew založenej v roku 1996. Jeho sety a playlisty sú príjemnou listeningovou a tanečnou selekciou soulful a liquid drum&bassu.
Všetci spomínaní producenti, ktorí sa za tie roky vyprofilovali v žánri drum and bass, odohrajú špeciálny techno set.

Vstupné 5€

One Head music aktuálne koncertné vydanie bude 7. mája vo Fuge: Bulp, Subtension a Toni Granko