party

Moody x Innocent & eyerim

Moody v spolupráci s Innocent a eyerim pozývajú na novembrovú edíciu, na ktorej zahrá trojica domácich DJov Denes Toth, Vesnu a Koník. 
 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:

Denes Toth je zakladateľom značky Moody, ktorá prináša kvalitné mená elektronickej hudby na Slovensko. Jeho sety ste mohli zažiť na festivaloch Grape, Sziget, Balaton Sound, B my Lake, Colours of Ostrava, či Beats for Love. Tracky z jeho najnovšieho EP s názvom Automagic hrávajú mená ako Tale of Us, Innellea, Adriatique, Matador či Glowal.

Vesnu je známym menom na slovenskej queer scéne. Jeho sety sú hravé a plné prekvapení, s láskou mixuje súčasné house music s technom, dodávajúc svojim setom ten nevšedný a divoký pocit queer undergroundu. Keď hrá, všetko je intenzívne a naplno, o jeho energy 2000 sa už presvedčili nielen vo väčšine domácich klubov, ale má za sebou aj sety na festivale Sziget, londýnskej party Homostash či berlínskom vydaní akcie Daddy Issues.

Koník reprezentuje novú generáciu nadšencov elektronickej hudby. Okrem rezidencie na akciách Moody buduje aj vlastnú hudobnú noc pod značkou Exquisit.

Akcia prebehne pod záštitou iniciatívy Slovenská Tepláreň.

Vstupné: 10€

FB event