party

Mju:zik / Sani & Silvester Suske

Po vydarenom narodeninovom Mju:ziku s Flirren sa vraciame k najsilnejšej zostave a prinášame vám ďalšiu klubovú noc vo Fuge.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Glaubic a Haberland, časom overená dvojica mixuje od roku 2001 a je jedno či oscilujú medzi house a technom, ich vibe vás vždy dostane. Emócie, rytmus a atmosféra su základ každého Music Is Everything a tento nebude výnimkou.

Silvester Suske sa pohybuje vo vodách house music s dôrazom na atmosférické plochy a silný groove, no jeho začiatky sú v rýchlom techne. Od roku 2012 ho formovali hlavne NuSpirit a Radosť, ktoré sa stali jeho druhým domovom. Vo svojích setoch sa nebojí pritvrdiť, alebo naopak, prepašovať do nich ľahšie a hravejšie tóny.

Sani sa po rokoch odohratých vo všetkých bratislavských "créme de la créme" kluboch udomácnil v NuSpirit Bare na rezidentnej noci Meet:us, ktorú organizuje spoločne so Silvestrom. Jeho sety sú technicky čisté, hudobne na pomedzí rôznych odnoží houseu, s prvkami detroitu a plné synth plôch. Sani okrem hrania veľmi rád produkuje hudbu, a v roku 2013 vydal vlastný track spolu s Nisiru na EPčku Vinylized Vol. 3.

Line up: 
Glaubic
Haberland
Silvester Suske
Sani

FB event

Vstup čoskoro