party

Matthew Sax

V stredu 27.02.2019 o 20:30 zahrá u nás DJ MatthewSax. Tentokrát bez saxafónu, ako ste niektorí pri ňom zvyknutí, ale o zábavu sa nemusíte obávať.

Táto akcia sa konala v minulosti


Vstup je voľný
Rezervácie: 0948 137 200

------------

DJ MatthewSax
Od mladosti pracoval v rôznych projektoch ako saxofonista a spevák. Bol spoluzakladateľom experimentálnej hudobnej formácie Funkadelic Brothers a aj funkovej formácie Sax'n Jay. Zameriava sa na hudobné štýly ako je NuJazz, Jazz, Hip Hop, Funk, House , Bossa štýl, Breakbeat & Experimental music. Hral v Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Izraeli, Nórsku, Poľsku, Česku, Maďarsku, Chorvátsku, Francúzsku a dokonca aj New Yorku.

Spolupracoval s umelcami ako sú Ida Kelar, Richard Muller, Matthew Ruppert, Love4Money, Kontrafakt, Misha, Ivan Veres, IceT (NYC), Made2Mate, A * D * K, PeterCmorik, Martin Ďurdina, Lubor "Artist" Priehradnik, Martin Valihora, Oskar Rozsa, AnitaSoul, Marián Čekovský, Body & Soul (NYC), Tono & Tomi & Sava Popovic Brothers, RomanoRat (JazzFamelia), LinardsManyMoods (NYC), DorianGray, UNOMAN IMPROFACTORY Project, MAMBA (SK), Michal Bugala (SK), Andrej Turok (SK), Peter Lipa & Peter Lipa Jr. (SK), Big John Whitfield (AT & USA)

Tešíme sa na Vás, v našich krásnych priestoroch v centre Bratislavy, hneď vedľa americkej ambasády. Veríme, že sa stanete našimi pravidelnými návštevníkmi.