koncert
party

[fjúžn] festival x Mäsokombinát: Conducta (UK)

[fjúžn] a Mäsokombinát opäť prichystali nezabudnuteľnú párty. Headlinerom je Conducta – niekoľkonásobne ocenený britský DJ, multiplatinový producent a vedúci priekopníckeho vydavateľstva Kiwi Rekords. Tešiť sa môžete aj na skvelý koncert trnavského rappera Boy Wondera. O živelné DJ-ské sety sa postarajú DJ-i Kansiik, Romski a Kewu. Chystajte tanečné topánky!
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:
22:00 Kansiik | DJ set
23:00 Boy Wonder | koncert
00:00 Romski | DJ set
01:00 Conducta | DJ set
02:00 Kewu | DJ set

Conducta (UK)
Producent stojaci za neprehliadnuteľným songom Ladbroke Grove od AJ Tracey. Vedie vydavateľstvo Kiwi Rekords, v rámci ktorého oživil žáner UK Garage. Po prúde prelomových mixov, releasov a parties vydavateľstvo označili za DJ Mag’s Breakthrough Label roku 2019, v roku 2020 získalo ocenenie DJ Mag’s Best Label Award a s Kiwi Krushom získali cenu Resident Advisor’s Best Mix. Conducta zastrešuje prestížny DJ Mag, ktorý podporujú Vice, Complex, FACT, The Guardian, GQ a ďalší.

Boy Wonder
Trnavský raper Boy wonder je známy aj ako člen skupiny BoyBand s Ideom, dua Ladyboys či formácie Turbo Boost. V roku 2012 vydal svoj debut Špinavý poet, minulý rok Boy Wonder album Jeseň 2015: Človek z planéty Zem. Tento rok ohlásil návrat a nedávno vydal albumovú novinku s názvom Single Player.

Kewu
Stálica pražskej klubovej scény, vyhľadávané meno line-upov naprieč kultúrnou sférou a jeden z najverzatilnejších DJ-ov známy svojou žánrovou rozpoltenosťou. Považujú ho za experta na čerstvé klubové zvuky – či už ide o živelné rytmy Latinskej Ameriky, tribálny pulz južnej Afriky, výber z nadčasového popu, rapu a R&B alebo novinky z ostrovného klubového undergroundu. Na Českom Rozhlase Radiu Wave moderuje program o klubovej hudbe, je členom tvrdého jadra Addict crew, zároveň aj čestným členom prvého česko-slovenského ballroomového Kiki House of Velvet.

Romski aka Roman Lakatoš je člen RudeBoys.Radio. Na festivale vás prenesie energicky silnou jazdou a moderným klubovým soundom cez žánre ako UKG, hip hop, house, afrobeat, bailefunk a rôzne edits.

Kansiik
Producent a DJ elektronickej hudby, ktorého definuje spájanie tanečnej energie s hlbokou atmosférou. Jeho skladby sa ocitli na svetovo známych kanáloch ako House Nation a Melody Records, ako aj v éteroch česko-slovenských rádií Európa 2 a Rádio FM. V roku 2021 vydal pod Warner Music svoj debutový album Afterglow, po ktorom nasledoval oficiálny remix na skladbu Nezměníš pre českého rapera Nik Tenda, ktorá nabrala obrovskú popularitu na miestnej klubovej scéne.

Spolupráca: Mäsokombinát

Vstupné: 10€ predpredaj // 12€ na mieste

Podujatie sa koná v rámci festivalu [fjúžn] festival 2023. Pozrite si kompletný program festivalu.