party

Leporelo - 20 rokov

Keď sa v septembri 2001 rozrástol zoznam akcii v bratislavskom U.Clube o novinku s názvom Leporelo, nikto nemohol tušiť, že akcia tu bude aj po celých 20tich rokoch a zapíše sa do histórie klubových house & techno.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:

Barbora (Tetris/Fuchs2/Praha/CZ)

Kevi Anavi
DNC aka. DUNCO (live)

Milos
Skank
Baltazar
Bruyant
Pussy Kontrol

Leporelo založili v roku 2000 Milos, Skank a ďalší DJi alebo už v tom čas producenti ako Dunčo (aka. DNC), Baltazar, M-Bruyant (dnes Bruyant) alebo Pussy Kontrol. Spájala ich láska k hudbe, konkrétne k minimalistickejším formám house music a techna a tak ste v ich setoch mohli počut hudbu z labelov ako Kompakt, Basic Channel, Perlon, Background Records, Force Inc., Tresor, a mnohých ďalších. 

Prvý event sa konal presne v piatok 21. Septembra 2001 v legendárnom bratislavskom U.Clube a akcia tam v rôznych podobách ostala takmer 10 rokov. Priamym pokračovateľom akcie Leporelo bola už v zrekonštruovanom a premenovanom SubClube akcia MilkShake a neskôr to bola Leporelo_FM Party v bratislavskom Nu Spirit Clube. Na Slovensko priniesla mnohé mená svetovej hudobnej scény ako Sonja Moonear, Barem, Subb-an, Dapayk, Portable aka. Bodycode, Deadbeat, Shaun Reeves (Visionquest), Luomo, Frivolous, Ambivalent, La Fleur, Adam Port, Mike Shannon, Akufen, Andy Vaz, Tomas Jirku, P.toile, SLG a veľa veľa dalších. 

Túto bohatú 20 ročnú históriu ide Leporelo osláviť. Oslavovať sa bude na bratislavskom Sundecku a celé sa to udeje v piatok, 22. októbra. Zahrajú všetci, čo hrali aj na úplne prvej akcii Leporelo pred 20timi rokmi a k tomu niekto navyše.

Na Sundecku, ktorý je pripravený v plnom komforte na jesenno-zimnú prevádzku si hudbu môžete užiť pri kvalitnom zvuku VOID a s najúžasnejším výhľadom na nočnú Bratislavu.

Vstupné v predpredaji na goout.sk za 6€

Podujatie prebehne v režime OTP - Očkovanie/Testovanie/Prekonanie

OTP: Prístup pre očkovaných, testovaných, a po prekonaní COVID-19, pričom negatívny výsledok má byť z
- PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín od odberu
- antigénového testu nie starší ako 48 hodín od odberu