party

Kubánska noc

Dobehnite sa odviazať sa na rytmy exotických vibrácií a temperamentných melódií! Najobľúbenejšia Kubánska noc priletí aj v mesiaci jún, aby rozžhavila parket Kácečka.

Táto akcia sa konala v minulosti

Vychutnávať si budeme muziku s korenistou príchuťou rumu z Havany, pričom sa nám telá rozvlnia na horúce a tropické tóny, ktoré budú znieť až do ranných slnečných lúčov. Noc sa bude niesť v žánroch salsy, rumby, reggaetonu, mamba, latinojazzu a cha cha cha, pričom originálnu kubánsku náladu navodí exotická výzdoba. Tanečné DJ sety nachystajú Emeterio a DJ Pabloliquid a na pódiu sa predstaví aj svieža kapela Guakamole. 

Guakamole
je skupina, ktorej špecialitou sú latino párty. História kapely sa začala písať pri náhodnom stretnutí v Mexiku. Spočiatku vystupovali pod názvom Bohemios - akustickou skupinou zameranou na folklórnu hudbu Latinskej Ameriky, hlavne son, canto nuevo, trova a balady. Ale onedlho zistili, že moderné latino rytmy prijíma publikum lepšie, a tak sa do ich repertoáru dostali reggaeton, salsa, bachata a merengue. Kapela Guakamole doručí nezabudnuteľný hudobný zážitok spoločne s atmosférou, plnou rytmu a tanca.

Emeterio
je DJ a tanečník pôvodom z Kuby. Na Slovensko prišiel pred viac ako desaťročím a venuje sa nielen klubovému hraniu ako latino DJ, ale aj tanečným kurzom ako lektor. Jeho obľúbenou hudbou je salsa, reggaeton, salsaton alebo merengue.

DJ Pabloliquid
je tanečník živých vystúpení, režisér, producent a choreograf v Latinskej Amerike aj v USA. Je neprehliadnuteľný, či už za mikrofónom, ako spevák, alebo za mixážnym pultom, ako DJ. Nedávno sa so svojimi DJ-skými schopnosťami presunul na Slovensko. Ako rezidentný DJ sa zakodifikoval v rôznych kluboch a na podujatiach v Bratislave, Trnave, či v Prahe.

Vstupné: 7€