party

Junction presents HVL

HVL zavíta do BA v rámci Rhythmic Sonatas LP album launch tour.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


Line up: 
HVL (BASSIANI/Tbilisi)
BigFish
Ruso
bbk

Jedna z pozitívnych vecí, ktoré sa na súčasnej klubovej scéne dejú, je jej zameranie na na iné centrá zábavy ako sú Berlín, Londýn alebo New York. Náš hosť pochádza z Gruzínska. O Gruzínsku sa hovorí veľa, pretože klubová scéna tohoto štátu je skvelá. Výborné akcie, na ktorých hraju najtučnejšie mená súčasnej scény, sa točia okolo klubu BASSIANI.

Tento klub si odžil svoje, prehnitá vláda v Gruzínsku ho chcela zrušiť, poslala doňho razie, policajtov a robila všetko preto aby túto novú kultúrnu senzáciu zrušila. To spôsobilo taký bordel, že na hlavnom námestí v Tbilisi raveovali tisíce ľudí a túto demonštáciu podporili svetové mená techno scény. Lebo veď techno je o slobode, o slobode bez predsudkov, rasizmu a sexizmu, na parkete sme si rovní všetci.

A preto je nám cťou uviesť nášho hosťa, ktorý je rezidentom Bassiani, robí choré produkcie a djkuje tak, že tancujú aj biletári. HVL je to najkvalitnejšie, čo nám scéna môže ponuknúť. Pestré a prudké setíky so srdcom veľkým ako je tvoja hypotéka. Bez ohľadu na okolnosti jednoducho to, čo chceš počuť v klube. Navyše vo Fuge, s tým zvukom čo ťa hladká a zároveň facká. Ďaľší Junction bude bez debaty silný. Jak päť káv. Tak dojdi a vytvor s nami tú správnu atmosféru. 

--------

Vstup: do polnoci 7€, potom 8€