koncert
party

Indietronica: Diego

Syntetizátory, bicie, gitary, klávesy, hlásime klubové čurbesy! Na uši čaká chytľavá zmes indie music, elektroniky, rocku a popu. Špecialitou noci bude kapela Diego, ktorá zahrá kúsky z najnovšieho albumu, ale dočkáme sa aj známych songov. Nadupané párty sety nám pripraví ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


Diego
je slovenská indie-rocková kapela, ktorá naposledy prišla s albumom Et In Arcadia Diego. Jeden z najlepších nezávislých počinov na našej scéne sa hrá s atmosférou a dávkuje energiu na tých správnych miestach. Kapela má okrem toho na konte ešte dva albumy Diego a Peripheries. Originálna skupina získala v minulosti prestížnu cenu Radio_Head Awards za Album roka. Diego má za sebou viacero koncertov a ako support vystúpila na pódiu s Editors, Zita Swoon či Taxi to the Ocean.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop. 

--------------
Vstup: 6€