party

Hudba na terase: Duhan & Bobsan

Zober kamošov a uži si príjemný večer medzi palmičkami s dobrým drinkom a skvelým výhľadom k tomu! Do letných rytmov žánrov ako reggae, dancehall, soca či moombahton ťa vtiahnu Zugree a DJ Simple Sample.

odporúčame!
18.07.2019, Št
Dunaj˜
20:00

Zober kamošov a uži si príjemný večer medzi palmičkami s dobrým drinkom a skvelým výhľadom k tomu! O tvoje hudobné blaho sa postarajú DJs Duhan a Bobsan.
Po 22:00 pokračujeme v Dunaj Bare až do rána bieleho.

Duhan
DJ a producent, ktorí sa vo svojich produkciách nebráni experimentovaniu, náhrávaniu zvukov zo syntetizátora či samplovaniu starého swingu, funku a soulu, čo tvorí kontrast old-schoolového feelingu a moderného elektronického zvuku. Rád spolupracuje s domácimi aj zahraničnými interprétmi ako napríklad: DJ Vec, Zverina, DJ Spinhandz, Sisa Feher, Zuzana Mikulcová, DoubleDouble (Berlín), The Body of Brian (Uganda), Jaime Hinckson (Los Angeles), Škabo (Srbsko), Jimmy Danger (Cambridge), Bay C (Jamaica), MC Rebel Lee (NYC)... Na svojom konte má albumy United Gravity (2018) label: VinilDigital (DE) a Back to the Future (2014), label: Ajlavmjuzik (SK).

Bobsan
(Marek Bohunický) mieša produkovanie vlastných tanečných skladieb a DJ-ing, s pitím remeselného piva a jazdením na furtšľape do Vrakune. Na párty baví svojou eklektickou zmesou aktuálnej bass music, bounce pool beats a elektronických post žánrov. Je aj pánom chilloutových lenivých groovov, ovplyvnených súčasným nu-soulom.

FB event

--------

20:00 / bar + terasa / 1€
vstup 18+