party

Hudba na terase: DJ Stame & Jimmy Pé

Zober kamošov a uži si skvelú noc medzi palmičkami s dobrým drinkom a skvelým výhľadom k tomu! Vlniť sa budeš na set bassmusic, jackin a tech housu v réžii DJ STAME. Svojou selekciou trapu, hiphopu, beats, bass music či house-u ťa poteší Jimmy Pé.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

DJ Stame
Stame pôsobí na slovenskej scéne ako DJ už 20 rokov. Okrem Slovenska, Česka či Belgicka sa predstavil niekoľkokrát aj v chorvátskom klube PAPAYA. Bol spoluzakladatelom a 4 roky produkoval a moderoval reláciu Dance Exxtravaganza na Europe2. Neskôr hrával pod značkou NEON, pre ktorú vyrábal jeden z prvých slovenských tanečných podcastov. Poznáte ho aj ako rezidenta bratislavského NuSpiritu a klubu Radosť. Zvukovo sa Stame pohybuje v rovnejších beatoch a v jeho setoch sa často objavuje bassmusic, jackin a tech house.

Jimmy Pé
Prieskumník zlomených beatov, jeho cut-up elektronika si pomaly, ale iste nachádza celosvetové publikum. Spoluzakladateľ labelu GERGAZ je známy svojou vlastnou produkciou, ktorú zachytili veľké mená ako The Gaslamp Killer, Flying Lotus, Baauer, Tokimonsta, UZ, Lefto, Daedelus, DJ Craze či Eskei83’s. S jeho tour sa objavil v USA, Číne, Európe, vidieť ste ho mohli na Sziget Festivale, Outlook Festivale, Liverpool Sound City, Ment Ljubljana a Concept, a tiež v mnohých slovenských kluboch. V roku 2015 získal s EP Fake Fantasy ocenenie Radio_Head Awards Nahrávka roka v kategórii Elektronická hudba. O 3 roky na to sa umiestnil aj v rebríčku Forbes 30pod30.

FB event

----------

Po 22:00 pokračujeme až do rána bieleho v Dunaj Bare.

Vstup: 2€
18+