party

Havana Night

Temperamentná hudba, na ktorú budeme tancovať, akoby zajtrajšok nemal prísť! Horúca latino párty, ktorá nás premení na Enriqueho, Mariu, Javiera, Luisu či Alejandra a vydoluje z nás vášeň a rytmus.

Táto akcia sa konala v minulosti

Temperamentná hudba, na ktorú budeme tancovať, akoby zajtrajšok nemal prísť! Horúca latino párty, ktorá nás premení na Enriqueho, Mariu, Javiera, Luisu či Alejandra a vydoluje z nás vášeň a rytmus. Do víru nočnej zábavy nás vtiahne neodolateľná zmes salsy, merengue, bachaty, cha cha, rumby, samby a ďalších plnokrvných štýlov. Intenzívnu atmosféru karibskej fiesty k nám prinesie energická kapela Corcovado Salsa Club a parket s nami pozametajú DJi Raul Makina Rodriguez a Swing. Čaká nás hudba, tanec a zábava, ktorú podporí tanečná animácia pod vedením Yosmela.

Corcovado Salsa Club (AT)
Jedna z popredných latino skupín v susednom Rakúsku zakaždým rozdivočí publikum kombináciou salsy, reggaetonu, merengue, bachaty a latino popu. Jej repertoár šikovne mixuje aranžmány populárnych melódií, súčasné hity a jej vlastné kompozície. Na čele multikultúrneho zoskupenia entuziastických muzikantov stoja talentovaní speváci z Kuby a Guatemaly.

Raul Makina Rodriguez (CUB)
Večne usmievavý DJ, ktorý nám prinesie autentické rytmy z Latinskej Ameriky, aby sme si na parkete užili tanečný temperament. V jeho podaní nás čaká selekcia, ktorá je ako stvorená na tancovanie. Bude to explózia energie a štýlov!

DJ Swing (CUB)
Ďalší párty živel z temperamentnej Kuby, ktorý nám predvedie, ako pulzuje atmosféra na latinskej fieste. Salsa, timba, bachata či kizomba sú “jazyky”, ktoré DJ Swing ovláda perfektne, preto sa máme na čo tešiť!

--------

Vstup: 7€ / VIP balkón 12€

VIP: limitovaný počet lístkov, vďaka ktorým môžete vstúpiť do vyhradenej zóny na balkóne Ateliéru Babylon, kde bude vlastný bar, sedenie a vyvýšený priestor pre lepší zážitok z vystúpení.