koncert
party

Gergaz Showcase

Gergaz má 10 rokov, príďte toto výročie osláviť s nami v piatok 09.11.2018 do Fugy.
Táto akcia sa konala v minulosti

HIMALAYAN DALAI LAMA [CZ]

Nezasvätenému by ste Himalayan Dalai Lama popísali ako sofistikované spojenie downtempa, ambientu, trip-hopu a techna. Viac ako rok práce, retro analogové syntetizátory, melanchólia a tanečná energia – to je ich nový album Orange Coloured Rose Leaves, ktorý prídu Kryštof a Matej predstaviť ako súčasť ich live actu. 
_____________________________
The High Corporation je česko-slovenský future soulový kvartet inšpirovaný menami ako Hiatus Kaiyote, James Blake, Kendrick Lamar alebo Erykah Badu. Kapela prináša moderný mix elektroniky, hip-hopu, dubu a soulu. Ich živá show vás nenechá sedieť.
_____________________________
Jimmy Pé sám seba označuje ako kreatívneho prieskumníka zlomených beatov. So svojou víziou cut‐up elektroniky pomaly, ale iste, žne úspechy vo svete. Po úspešných tours v Číne a USA zakončuje tento rok šnúrou po Slovensku. Na našom showcase najprv predvedie live act s Ashley z The High Corporation a neskôr sa môžete tešiť aj na jeho DJ set.
_____________________________
Singlom “Hi!” sa FVLCRVM uviedol ako songwriter aj spevák. Track sa dostal pod drobnohľad kurátorov Spotify, ktorí skladbu ocenili ako jednu z najlepších 100 skladieb za rok 2017 v uznávanom playliste “Fresh Finds”. Nový singel “Words” so špičkovým vizuálom potvrdzuje smerovanie tohto bratislavského producenta. Pišta pri produkcii čerpá zo žánrov ako UK Bass, Future Beats, Footwork či Jersey Club. Kde má tento chlapec strop sa asi nikdy nedozvieme.

Vstup: 7 €