koncert
party

Funky Beats: Love 4 Money, Funkadelic Brothers, Dávid zo Senca

Rozžiarte parket pestrými disco pohybmi v rytme funky, disca, soulu aj jazzu. Čaká vás koncert známej kapely Love 4 Money, vystúpenie formácie Funkadelic Brothers a DJ sety Dávida zo Senca a Kokiho. 

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Love 4 Money
je funková kapela, ktorá sa dala dokopy v roku 1999 a je sústredená okolo speváka Tomáša Palondera a Matúša Kľúčika, ktorý je autorom väčšiny textov a hudby. Ich najznámejší song Ráno sa nachádzal už na prvom albume a ktorý im odštartoval skvelú kariéru. Ich koncerty sú ojedinelé, a keďže v Bratislave nehrávajú často, určite sa oplatí prísť.

Funkadelic Brothers
sa volá hudobná formácia okolo stáleho dua Dj Koki – Matthew.Sax. Jej doménou je moderná tanečná hudba 21. storočia a spojenie DJingu s jazzovým hraním sľubuje jedinečný zážitok. Formácia využíva samplovanie v reálnom čase, takže sa môžeme tešiť na poriadnu dávku improvizácie v žánroch jazz, funk a soul.

Dávid zo Senca
patrí k základom slovenského hip-hopu a hudobnej scény vôbec. Člen viacerých skupín stojí aj za známym projektom Zvuk ulice.

DJ Koki
sa nám večer nepredstaví len s Funkadelic Brothers, ale aj za mixpultom. DJ Koki, ktorý má bohaté skúsenosti z klubových i festivalových podujatí, napriek využívaniu moderných technológii ostáva verný hraniu z vinylov.

Vstup. 5€

Fb event