party

Drumatique Session: Kublai (UK) & Geostatic (AT)

Drumatique Session sa presúva do Šafko Klubu, tam kde to vlastne všetko aj začalo. Tam vznikli Drumatique Session párty, na ktorých boli hostia špičkového svetového drum&bassu ako napr. Alix Perez, Matrix, Teebee, Kasra a mnoho ďalších. A v tomto duchu sa bude po rokoch pokračovať. Tentokrát do Bratislavy zavíta čerstvá krv - Kublai (UK) a Geostatic (AT).
09.06.2023, Pi
Šafko Klub
21:00

 

Kublai (UK) je rodák z Manchestra a svoju hudobnú cestu začal pred viac ako desiatimi rokmi. Po tom, čo sa ešte ako tínedžer naučil DJingu, sa prirodzene ponoril do hudobnej produkcie.

Po rokoch strávených učením sa a hladaním svojho soundu, vydal svoj prvý singel na značke Goldfat Records koncom roku 2020. Krátko potom Kublai vydal tracky na viacerých labeloch, ako Vandal Records či MURKT. V roku 2021 predstavil svoje debutové EP s názvom "Free Flow" na značke CIA Records, ktorej šéfuje legendárne duo Total Science. Toto bola prvá z mnohých EP na tejto značke, vrátane spoločného EP s Minor Forms s názvom "Future Motion" a jeho druhého EP s názvom "Don’t Rush", ktoré vyšli v roku 2022.

Nový rok priniesol čerstvú spoluprácu so šéfom labelu Goldfat, Mitekissom, s trackom "Raincoat". Toto bol začiatok série releasov plánovaných na rok 2023 na značkách ako Vandal, Sofa Sound a The Sauce Recordings. Jeho sound má všetko čo máme radi - deep, soul a funk.

Geostatic (AT) pochádza z rakúskeho mesta Graz a drum&bass si zamiloval pred viac ako dekádou. Po tom ako v roku 2015 odštartoval svoju DJskú kariéru, netrvalo dlho aby začal aj s vlastnou produkciou. Jeho prvý track "Trust" vydal na značke Delta9 Recordings v roku 2020. Nasledovali releasy na DLT9, Transparent Audio či Ekou Recordings.

Jeho sound charakterizuje deepové a minimalistické spektrum drum&bassu s nádychom melanchólie. Sériu nových releasov plánovaných na rok 2023 začal Geostatic svojou "Power of Knowledge EP" na Transparent Audio a už čoskoro predstaví tracky na Celsius Recordings a koncom roka sa objaví na Dispatch Recordings.

Drumatique Session:
Kublai (CIA, Sofa Sound, Vandal | UK)
Geostatic (Transparent Audio, Delta9, Ekou | AT)
Svetlux
Clive
Ke3n

Vstup: 18+

Vstupné: na mieste 10€ >> 23:00 >> 12€