party

Decadance: Underground Fashion Rave

V klube Wax2 spoja rave kultúru s módnou prehliadkou na tému apokalypsa. Po prehliadke prevezmú réžiu rezidentní Dj-i Decadance, ktorí vás prevedú diverzným spektrom rave žánrov. Ako špeciálny hosť vystúpi Isshin z Ensite Tokyo, ktorý so sebou prinesie zvuk japonskej techno avantgardy. Súčasťou budú aj umelecké inštalácie, ktoré umocnia dystopickú atmosféru udalosti.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Apokalypsa ako alegória pre súčasné smerovanie spoločnosti

Kolekcia vznikla dekonštrukciou a spojením už použitých materiálov, ktoré prešli transformáciou, evokujúc dojem, že boli poznačené apokalyptickým scenárom. Týmto procesom vznikajú nové, drsné a unikátne vzory a štruktúry. Reflektuje možný scenár, aký by mohla móda nadobudnúť, pokiaľ nezmeníme svoj prístup. Kolekcia odkazuje na postupný úpadok a kolaps existujúcich štruktúr, či už v spoločnosti alebo v módnom priemysle. Úpravy odevov sa stávajú viditeľným prejavom tohto kolapsu, kde každá modifikácia odráža vnútorný chaos a narušenie. Dizajnérky demonštrujú schopnosť odhaliť krásu v už použitých materiáloch, zatiaľ čo iné umelecké prístupy sú zamerané na úmyselnú deformáciu, čím reflektujú potrebu spomalenia tempa konzumnej spoločnosti.

Revolúcia hodnôt: zjednotenie módy, umenia a hudby v reakcii na súčasné trendy

Táto udalosť nebude len tradičnou konvenčnou prehliadkou, ale skôr symbolickým pochodom, ktorý reprezentuje potrebu pochovať stereotypy a vyjadriť nesúhlas voči súčasnému smerovaniu spoločnosti. Toto spojenie predstavuje zlúčenie viacerých disciplín a spoločných postojov, čím sa vytvára priestor pre nekonvenčné umelecké vyjadrenie a vyzýva k revízii súčasných trendov a hodnôt, kde každý kus v sebe nesie posolstvo o zmene.

Harmonogram:

21:00  dvere

21:30 - 23:00 módna prehliadka

23:00 - 05:00 rave párty 

Lineup:
Isshin (Ensite Tokyo)
hardgroove, industrial, breakbeat
Murkezzi (Decadance)
hard NRG, neo rave, oldschool
Barbellay (Decadance)
psytrance
Fantomass (Decadance)
gabber, happy hardcore, oldschool

Dizajnérky:
Nina Radčenko-Soňa Horáčková-Juliana Kratochvíľová-Liana Belianská-Lucia Hindáková-Tatiana Conrad-Nina Šimiaková-Stela Ábel-Nina Reháková-Kristina Shakhnazar-Jasmína Šteisová-Klára Kočíková-Marián Kaľavský-Phoebe Maia Atkinson-Zuzana GrančIčová-Viktoria Deszkásová-Mia Horváth-Laura Krecinová-Nikoleta Lašaková-Rebeka Némethová

Vstupné: predpredaj 8€ / na mieste 10€

FB event