party

Decadance: Rave Revolution w. Lady Maru (IT)

Decadance bude hostiť nekonvenčnú Lady Maru. Pripravte sa na noc, ktorá roztriešti všetky predsudky a stereotypy. 23. september sa bude niesť v duchu rave revolúcie. Do Bratislavy zavíta Lady Maru, ktorá so sebou prinesie tvrdý zvuk novodobého talianskeho undergroundu.
23.09.2023, So
WAX2
22:00

Decadance spája široké spektrum ľudí a djs, z čoho každý reprezentuje svoj špecifický štýl a subžáner, čím sa snažíme podporovať diverzitu a inovácie vrámci klubovej kultúry. V túto noc si budete môcť vypočuť do akých podôb sa vyvinul rave a aké najhranejšie žánrové fúzie aktuálne dominujú elektronickej underground scéne.

Lady Maru je talianska umelkyňa, performerka, djka a producentka žijúca v Berlíne. S hudbou začínala od mladého veku ako gitaristka v post punk, noise a no wave kapelách. Neskôr prešla k tvrdej elektronickej hudbe. Jej tvorba je fúziou hardcoru, acid techna a industriálu, pričom ovplyvnená bola výrazne undergroundom a umením. Je rezidentkou popredného queer eventu Gegen Berlin a talianskeho klubu Cieloterra. Hrala na mnohých významných udalostiach po celej európe, vrátane Rave the Planet (nástupca legendárnej berlínskej Love Parade). Jej hudba vychádza na labeloch ako Carbone Records, Gegen Records, Scuderia, Dreizehn Schallplatten a dsr digital.

Line up:
Barbellay - tekno, psytrance
Murkezzi - hard dance, oldschool rave, hard groove
Lady Maru - hard techno, acid techno, industrial
Fantomass - gabber, happy hardcore

Upozornenie:
Na našich eventoch sa snažíme vytvoriť priestor, ktorý na jednom mieste spája ľudí z rôznych oblastí života, kultúr a oslavuje tak diverzitu a slobodu seba prejavu skrz hudbu. Žiadne formy násilia nie sú akceptovateľné. V prípade porušenia pravidiel môže byť daný človek okamžite vyhodený bez nároku na vrátenie peňazí za vstup.

18+

Vstupné: prvá vlna 8€ / neskôr 10€

Podujatie sa koná v rámci iniciatívy Slovenská Tepláreň. Pozrite si kompletný program.

FB event