party

UKF Dubflex Show

Top dubstep a drum and bass show UKF. Na hlavnom pódiu vystúpia Ayah Marar (UK), Xilent (PL), Fourward (AT), Disaszt (AT), Brainpain (PL) a domáci Džunyja FNA DJ Junior + Komander Ground.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti
Line up

Main stage:

  • Ayah Marar (live) /UK
  • Xilent /PL
  • Fourward /AT
  • Disaszt /AT
  • Brainpain /PL
  • Džunyja FNA Dj Junior /SK

Komander Ground /SK

  • 2nd Stage…
  • Afterparty

Tretia UKF Show na Slovensku bude opäť o level vyššie ako predchádzajúce dve, ktoré sa uskutočnili v septembri a decembri 2012.

Pozvanie prijala charizmatická speváčka s nádherným hlasom a skvelým vystúpením Ayah Marar, ktorá pricestuje so svojím djom a ďalším MC, s ktorými valcujú najväčšie svetové kluby a eventy. Ayah spolupracovala s takými producentmi ako Camo & Krooked, Metrik, Cutline, Bungle, P Money či Apex.

Dubstepový top producent a autor samozvaného štýlu ultrafunk si hovorí Xilent, skvelý dj a showman, ktorý zásobuje dancefloor neuveriteľným množstvom energie, masívnych beatov, bassov a krásnych melodií či vokálov.

Masívnu drum & bass show tentokrát pripravia skvelí rakúski producenti Fourward v b2b sete s Disasztom, hlavou Mainframe recordings a najúspešnejsích Mainframe Nights vo Viedni. Tvrdé a temné beaty sú doménov poľského producenta Brainpain, ktorý už v Subclube predviedol čoho je schopný.

Line up hlavného stage uzatvára jeden z najúspešnejších slovenských djov a vizionárov tanečnej hudby na Slovensku, ktorého každý pozná pod menom DJ Junior aka Džunyja fna a najznámejší trapový producent Komander Ground.

O 22.50 h sa bude natáčať klubové HS video

Vstup
  • 13 €

VIP: 20 € (balkón, sedenie, energy drink RB)

Kúpte si vstupenku cez Citylife.sk

Pozrite si kompletný program Ateliéru Babylon.

Odporúčame

koncert

Kontravoid (USA) + Kris Baha (DE)

Dark pop a EBM majstri Kontravoid a Kris Baha spoja svoje sily na spoločnom turné a svoj charakteristický zvuk prinesú aj do...Viac
So 11.11.2023 / Nová Cvernovka
odporúčame!
film

Srdce duba

Ne 1.10.2023 / SĽUK
odporúčame!
film

Muž, ktorý stál v ceste

Strhujúci príbeh lekára a politika Františka Kriegla zachytáva dramatické udalosti 21. augusta 1968, kedy bol v noci spoločne s...Viac
Kino Kultúrka Stupava / Kino Mier Modra / Kino Pezinok
odporúčame!
koncert

Special guest: Flamenco Night

22.10.2023 - 18.11.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!