Partneri

SNIF

Snif je pôvodcom loga, grafického dizajnu, aj redakčného systému Citylife.sk. CMS nám vyrobili na Drupale. Okrem toho sa Snif stará o naše meniace sa pozadia, občas o flashové bannery a návrhy na samolepky. V portfóliu Snif nájdete webstránky, grafický dizajn, redakčné systémy, eshopy, logá, bannery. Páči sa nám čo robia, a dobre sa nám s nimi robí.
www.snif.sk

 

 

Sashe.sk

SAShE je slovenský online obchod s originálnym handmade oblečením, šperkami, taškami a doplnkami od šikovných dizajnérov, remeselníkov, umelcov a návrhárov. Priestor pre ľudí so šikovnými rukami a náročným vkusom.
www.sashe.sk

 

 

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria je najvyššia a centrálna galerijná inštitúcia Slovenska. Okrem stálych expozícií a pravidlených výstav, usporadúva množstvo sprievodných podujatí ako sú workshopy, čítačky, programy pre rodiny s deťmi či lektorské výklady. V dvoch budovách nájde návštevník okrem výstavných priestorov aj knižnicu, kino, archív výtvarného umenia a centrálny katalóg diel.
www.sng.sk

 

 

Trekker.sk

Občianske združenie Trekker združuje záujemcov o outdoorové činnosti na Slovensku aj v zahraničí. Podrobné popisky všetkých možných výletov a túr ako aj recenzie na trekkerskú výbavu nájdete práve tu.
www.trekker.sk

 

 

Nu Spirit

Nu Spirit Bar a Nu Spirit Club sú skvelé dva podniky kde našli domov parties v štýle nujazz, house, aj drumandbass aj jazzové, funkové, hiphopové, elektro aj indie koncety.
www.nuspirit.sk/sk

 

 

Subclub

Kultový bratislavský klub alebo klub pod hradnou skalou Subclub už roky ponúka fanúšikom dobrej hudby ako techno, drum´n´bass, indie, ska či reggae svoje jedinečné priestory vojenského krytu.
www.subclub.sk

 

 

KC Dunaj

Kultúrne centrum Dunaj˜ na štvrtom poschodí Domu odievania na Námestí SNP tvorí pestrú multikultúrnu ponuku hudby, literatúry, divadla, kultúrnych aktivít a spoločenských akcií spolkov a združení.
www.kcdunaj.sk

 

 

Divadelný ústav

Všetko, čo ste chceli vedieť o divadle ale báli ste sa opýtať, vám povedia v Divadelnom ústave. Divadelný ústav prevádzkuje Štúdio 12, vydáva časopis Kod, organizuje výstavy, súťaže, prevádzkuje knižnicu a skvelý obchod Prospero.
www.theatre.sk

 

 

ArtAttack

Značka ArtAttack 15 rokov reprezentuje umenie a kultúru v rôznych podobách. Je pokračovateľom svojho tlačeného predchodcu, zameraný na podporu a rozvoj kultúry a životného štýlu na Slovensku. Neposkytuje iba informácie, buduje aj on-line komunitu, v ktorej môžu navzájom komunikovať ľudia s podobnými záujmami.
www.artattack.sk

 

 

Drumatique

Kolektív dj-ov a producentov, ktorý tvoria Gabanna, Galagha, Svetlux, Blupcat, Dolyx, Zajo, Floopy, Roland a trúbkar Remo. Prezentuje sučasný inovatívny drum&bass sound, ale aj iné subžánre bass music. Organizuje úspešnú klubovú noc Drumatique Session, na ktorej predstavujú okrem domácej aj svetovú špičku drum&bass scény. ‘Drumatique – Home Of The Renegades Since 1996’
www.drumatique.eu

 

 

Akcie na mlynoch

Najlepšie (nie len) študentské parties na Mlynoch v kluboch Elam, Unique, Club 39 či Upece.
www.facebook.com/akcienamlynoch

 

Ore Pole

Koncertná a bookingová agentúra Ore Pole sa rozhodla obohatiť kultúrny život v Bratislave pravidelným organizovaním koncertov prevažne zahraničných mien z tých najrôznejších žánrov od elektroniky cez nezávislý rock a alternatívu až po hiphop, world music či drum n bass.
www.orepole.sk

 

Jazz.sk

Je webovým portálom, ktorého hlavným cieľom je spojiť komunitu jazzových hudobníkov, ich fanúšikov, organizátorov jazzového diania a manažérov klubov, v ktorých sa môžu koncerty odhrávať. Portál je miestom, kde sa bude jazzová komunita pravidelne virtuálne stretávať, aby sa potom mohla stretnúť naživo na koncertoch. Sloganom portálu je „Dobrá hudba spája“ a to je aj najväčším želaním jeho autorov.
www.jazz.sk

 

 

Hopkirk chillout & culture bar

Multižánrový priestor pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o nové trendy v oblasti dizajnu, výtvarného umenia, fotografie, filmu…
www.hopkirk.sk

 

 

Amnesty International

Nesúhlasíme s porušovaním ľudských práv a preto podporujeme Amnesty International. Časy, keď oni pomáhali nám nie sú tak dávno. Niektorí sme ich zažili na vlastnej koži a vieme, že takáto pomoc nie je márna.
http://www.amnesty.sk/

RAI

RAI Internacional je spoľahlivá autopožičovňa so špičkovým servisom pôsobiaca v rámci Bratislavy, ale aj celého Slovenska. Ponúka prenájom áut a jedinečných limuzín s kapacitou až 15 ľudí na oslavu Vašich výnimočných chvíľ. Ich služby využíva mnoho známych osobností Slovenska aj zo zahraničia. https://www.rai.sk/sk