koncert

Meowlau - vypredané

Laura Jašková a jej sólový projekt Meowlau. Vo februári 2026 vydala na debutový album "Kvety" a rovno si zaň vyslúžila dve nominácie na Rádiohlavy.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Debutový album Kvety komponovala ako hudobný denník roku 2025 – chronologicky zachytávajú obdobie plné zlomov, pochybností aj hľadania vlastnej identity. 

Je kolekciou desiatich skladieb, ktoré nepôsobia ako premyslená kariéra, ale ako nevyhnutný a prirodzený krok osobnej premeny.

Album predstavuje veľmi osobnú, miestami surovú a introspektívnu hudobnú výpoveď, ktorá spája indie a post-punkové vplyvy s úprimnými textami o zraniteľnosti, vzťahoch aj hľadaní vlastnej identity.

Kvety sú hudobným denníkom jedného turbulentného obdobia, ale zároveň dôkazom, že aj chaos môže priniesť súdržné a silné umelecké dielo. Meowlau vstupuje na scénu bez pózy a pretvárky – s hudbou, ktorá je surová, nežná, osobná a odvážna zároveň. 

Debutový album nepôsobí ako začiatok kariéry, ale aj ako prirodzený proces vnútorného dozrievania. Kvety tak rozkvitajú ako autentická výpoveď mladej autorky, ktorá sa rozhodla prvýkrát naplno ukázať svetu taká, aká naozaj je.

Vstupné: predpredaj  10€ / zľavnené 5€

Odporúčame

divadlo

Threeema

Predstavte si, že si vo svojom konšpiračnom byte riešite bežné záležitosti – akým podvodom vyhrať súdny spor o milióny eur, či si...Viac
Staromestské centrum - Zichyho palác / Divadlo bez masky
odporúčame!
festival

Hudba Modre 2026

20.8.2026 - 23.8.2026 / Modra
odporúčame!
výstava

Maria Bartuszová - Byť prírodou

Výstava rozvíja tému vzťahu človeka k prírode prostredníctvom holistického prístupu. Skúma abstraktné, geometrické a biomorfné...Viac
18.6.2026 - 24.1.2027 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!
divadlo

Jedným dychom: Kultúra konca

Pi 4.9.2026 / DPOH
odporúčame!