výstava

Otis Laubert - Tri neznáme série

Slovenská výtvarná únia Vás pozýva na vernisáž výstavy Otis Lauberta s názvom Tri neznáme série v kurátorskej koncepcii Daniely Čarnej.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum vernisáže:
20.02.2025 17:00, Št

Otis Laubert (1946) „zberateľ a lovec“, tvorca koláží, asambláží, objektov a inštalácií z nájdených predmetov, patrí k najoriginálnejším postavám súčasného slovenského umenia. Dlhé roky (tvorbe sa systematicky venuje od roku 1975) zbieral reálne predmety, staré veci, ktoré „nikomu nechýbali“, recykloval ich, kumuloval, kombinoval, spájal do zostáv, na ich základe vytváral diela novej asociatívnej významovosti.

Odporúčame

iná akcia

Pochod za ľudské práva

Pri sledovaní aktuálnej ľudskoprávnej situácie a zhoršovaní ľudských práv na Slovensku sme sa rozhodli, že chceme mobilizovať čo...Viac
St 10.12.2025 / NR SR
odporúčame!
party

Štefanská zábava v Good Life Club

Oslávte sviatok Štefana vo veľkom štýle! Pripravte sa na nezabudnuteľnú noc plnú hudby, tanca a skvelej zábavy. V Good Life Club...Viac
Pi 26.12.2025 / Good Life Club
odporúčame!
divadlo

Komédia "3x2"

Po 15.12.2025 / DK Lúky
odporúčame!
film

Virtuálna priateľka

Artkino Za zrkadlom / Kino Lúky / Kino Lumière
odporúčame!