Team Up

detské oslavy
iné miesto

Chcete zažiť zábavu ako na pevnosti Boyard? Už nemusíte cestovať. Jedna je priamo v Bratislave.

Team Up je originálny zábavný park ideálny pre zábavu s priateľmi, rodinný výlet, zorganizovanie netradičnej oslavy, teambulidingu a vlastne pre všetkých tých, ktorí sa chcú aktívne a tímovo zabaviť.  

Cieľom hry je zdolať 20 úloh/miestností, ktoré dokonale preveria vašu fyzickú silu, psychickú odolnosť, logické myslenie, komunikačné zručnosti a tímového ducha. Zdolanie všetkých úloh nie je podmienkou, hlavnou métou je dobre sa spoločne zabaviť. Pri plnení každej úlohy musíte spolupracovať. Každú výzvu plníte vždy v tíme 3 až 5 hráčov.

Pripravených je pre vás viacero úrovní obtiažnosti, tak aby ste sa výborne zabavili bez ohladu na váš vek alebo kondičku.

Centrum sa nachádza v nákupnom centre STYLA v Bratislave na zlatých pieskoch. Parkovanie je bezproblémové a bezplatné. Návštevníkom je k dispozícii bar s občerstvením priamo v priestoroch Team up. 

 

Vstup pre deti. 

Deti vo veku 8 až 12 rokov musia súťažit v tíme spoločne s osobou staršou ako 18 rokov. Niektoré úlohy sú zložité na pochopenie a deti si hru viacej užijú ak ich naviguje dospelá osoba.

Deti staršie ako 12 rokov môžu vstúpiť do hry samostatne, no odporúčame aby bola v tíme dospelá osoba. Niektoré úlohy sú zložité na pochopenie a deti si hru viacej užijú ak ich naviguje dospelá osoba.

Deti staršie ako 15 rokov môžu vstúpiť do hry samostatne.

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – zatvorené

Utorok – Nedeľa: 10:00 – 22:00 

Je potrebné vytvoriť si rezerváciu online  alebo telefonicky +421 948 358 910​

www.teamup.sk

 

Oslavy:

Team Up ponúka možnosť zorganizovania oslavy, k dispozícii je Vám spoločenská miestnosť s barom. Ak si chete priniesť Tortu, poskytneme vám taniere a príbor. Nápoje si môžete objednať v našom bare.

Pozrite si aktuálny cenník.

Team up
Studená 4/B
82104 Bratislava


+421 948 358 910
info@teamup.sk

REZERVÁCIE
Otváracie hodiny:

Pondelok – zatvorené

Utorok – Nedeľa: 10:00 – 22:00

iba na rezerváciu, link nad videom