Refinery Gallery

iné miesto

Na jar 2012 pribudne v Bratislave zrekonštruovaný objekt montážnej haly s názvom Refinery Gallery, ktorá po 2 rokoch projekčných a realizačných prác ponúkne atmosféru industriálneho priestoru.

V prvej fáze bude otvorená prvá zrekonštruovaná montážna hala, v ktorej bude samotná galéria. Na jeseň 2012 bude otvorená kaviareň s terasou, na prízemí reštaurácia a predajné showroomy s dizajnérskymi produktmi.

Do konca roku 2012 pribudne ku hlavnej hale galérie ďalšia, ešte väčšia sála, ktorá bude disponovať kvalitným tanečným parketom a veľký vestibul s možnosťou ich priameho prepojenia.

Refinery Gallery vnesie do doteraz priemyselnej zóny mesta novú kultúrnu funkciu, poskytne priestor na prezentáciu súčasného umenia slovenských a zahraničných autorov formou výstav, koncertov, predstavení či workshopov a tiež svojou stálou expozíciou priblíži históriu Slovnaftu, a to sprístupnením dobových fotografií rafinérky Apollo a vystavením artefaktov z výrobných hál fabriky.

Popri galerijnej činnosti ponúkne Refinery Gallery možnosť využitia týchto netradičných priestorov aj na organizáciu eventov, konferencií, promo akcií a ďalších kultúrno-spoločenských podujatí pre plánovanú kapacitu 1000 návštevníkov.

Refinery Gallery
Vlčie hrdlo 1
82412 Bratislava


+421 2 2040 0262
info@refinerygallery.sk

www.refinerygallery.sk
Otváracie hodiny: