Kino Lumière

kino

Bývalé kino Charlies Centrum – dnes Kino Lumière - ponúka divákom alternatívnu domácu, svetovú a európsku tvorbu. Kino prevádzkuje Slovenský filmový ústav. Premieta sa v štyroch kinosálach, osem až jedenásť filmov denne.

odporúčame!
17.11.2019, Ne
15:40 Kino Fest Anča: Najlepšie animované filmy pre deti 2019 kidstown film
16:00 Amnestie film
16:10 Liyana + Divoké bytosti film
16:20 Osamelí bežci: Ideme ďalej film
17:30 Pomaľované vtáča film
17:50 Ukradnutý štát film
18:20 Päste vo vreckách film
18:30 Národní třída film
19:20 Daždivý deň v New Yorku film
20:20 Narušiteľ systému film
20:30 BATAstories film
20:40 Nech je svetlo film
21:00 Volanie film
18.11.2019, Po
17:20 Amnestie film
18:00 Filmový kabinet film
18:00 Frigo na mašine film
18:10 Ukradnutý štát film
18:20 Čakaj, kým sa zotmie film
19:45 Narušiteľ systému film
20:00 Vietor film
20:20 Úplná láska film
19.11.2019, Ut
10:00 Posledná aristokratka film
17:20 Amnestie film
17:50 Synonymá film
18:10 Volanie film
18:20 Nostalgia film
19:45 A dýchajte pokojne film
20:00 Aretha Franklin: Amazing Grace film
20:10 Narušiteľ systému film
20:50 Nech je svetlo film
20.11.2019, St - 24.11.2019, Ne
MittelCinemaFest Bratislava 2019 festival
20.11.2019, St
10:00 Joker film
17:30 Le mans 66 film
18:00 Bangla film
18:10 Nech je svetlo film
18:20 Otec na služobnej ceste film
20:00 Volare film
20:15 Narušiteľ systému film
20:30 Synonymá film
21.11.2019, Št
17:45 Osamelí bežci: Ideme ďalej film
18:00 Zákon bielych miest film
18:20 Obeť film
18:30 Vlastníci film
19:30 S chuťou toskánska film
20:30 Portrét ženy v plameňoch film
21:10 Volanie film
22.11.2019, Pi
16:00 Pražské orgie film
16:10 Nech je svetlo film
16:20 Volanie film
16:30 Liyana + Divoké bytosti film
17:50 Synonymá film
18:00 Dcéra moja film
18:10 Vlastníci film
18:20 Baščovanský a zať film
20:00 Šampión film
20:10 Portrét ženy v plameňoch film
20:20 Dokonalá lož film
23.11.2019, So
11:00 Amnestie film
11:10 Kino Fest Anča: Najlepšie animované filmy pre deti 2019 kidstown film
11:20 Pomaľované vtáča film
11:30 Posledná aristokratka film
13:20 Narušiteľ systému film
14:15 Le mans 66 film
14:30 Liyana + Divoké bytosti film
15:40 Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan (dabing) kidstown film
15:50 Malá ríša film
16:30 Osamelí bežci: Ideme ďalej film
17:10 Nech je svetlo film
17:45 Portrét ženy v plameňoch film
18:00 Materstvo film
18:20 Čierna mačka, biely kocúr film
19:00 Ukradnutý štát film
20:00 Zajtra bude nový deň film
20:20 Vlastníci film
20:30 Amnestie film
20:50 Volanie film
24.11.2019, Ne
14:10 Prípad Barnabáš Kos film
14:20 Rodina Addamsovcov (Dabing) kidstown film
14:50 Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan (dabing) kidstown film
15:50 Všetci to vedia film
16:00 Vlastníci film
16:10 Ukradnutý štát film
16:50 BATAstories film
17:40 Portrét ženy v plameňoch film
18:00 Dafne film
18:20 My z deviatej A film
18:30 Dokonalá lož film
19:45 Pomaľované vtáča film
20:00 Prvý zradca film
20:10 Malá ríša film
20:40 Pardon, nezastihli sme vás film
25.11.2019, Po
17:45 Portrét ženy v plameňoch film
18:10 Malá ríša film
18:30 Dokonalá lož film
20:00 Doktor spánok film
20:10 Nech je svetlo film
20:30 Striedavá starostlivosť film
20:40 Vlastníci film
26.11.2019, Ut
10:00 Pražské orgie film
18:00 Portrét ženy v plameňoch film
18:10 Pražské orgie film
18:20 Mladý Törless film
19:00 Le mans 66 film
20:00 Osamelí bežci: Ideme ďalej film
20:20 Pardon, nezastihli sme vás film
20:30 Depeche Mode: Spirits in the Forest film
27.11.2019, St
10:00 Vlastníci film
17:45 Synonymá film
18:20 Keby... film
18:45 Ukradnutý štát film
20:10 Narušiteľ systému film
20:20 Portrét ženy v plameňoch film
20:30 Volanie film
28.11.2019, Št
17:00 Posledný portrét film
18:20 Medzi stenami film
18:30 Vietor film
20:00 Portrét ženy v plameňoch film
20:30 Joker film
29.11.2019, Pi
15:50 Pardon, nezastihli sme vás film
16:00 Portrét ženy v plameňoch film
16:30 Osamelí bežci: Ideme ďalej film
16:40 Ženská na vrchole film
18:20 Na krásnom modrom Dunaji film
18:30 Narušiteľ systému film
18:50 Vietor film
20:20 Malá ríša film
20:30 Depeche Mode: Spirits in the Forest film
20:40 Skutok sa stal film
21:00 Vlastníci film
30.11.2019, So
13:50 Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon kidstown film
14:00 Svetozár Stračina film
14:10 Ženská na vrchole film
14:30 Pardon, nezastihli sme vás film
15:40 Portrét ženy v plameňoch film
16:10 Dokonalá lož film
16:30 Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan (dabing) kidstown film
16:50 BATAstories film
18:20 Muži revolúcie film
18:30 Nech je svetlo film
18:40 Vlastníci film
20:30 Amnestie film
20:40 Ukradnutý štát film
20:50 Vietor film
21:00 Joker film
02.12.2019, Po
18:00 Filmový kabinet film
09.12.2019, Po
18:00 Filmový kabinet film
16.12.2019, Po
18:00 Filmový kabinet film
07.01.2020, Ut
18:00 Filmový kabinet film
20.01.2020, Po
18:00 Filmový kabinet film
03.02.2020, Po
18:00 Filmový kabinet film

Okrem aktuálne distribuovaných filmových noviniek má Kino Lumiere v každý mesiac v programe aj projekcie v rámci rôznych projektov, napr. Filmotéka (projekcie z archívu Slovenského filmového ústavu), a Filmový kabinet (vzdelávací cyklus prednášok a premietaní z histórie filmu).

Kino Lumière po rozsiahlej štvormesačnej stavebnej prestávke otvorilo svoje priestory 20. októbra 2016.Kinosály sa sprístupnili postupne, aktuálne sa už premieta vo všetkých štyroch kinosálach, ktoré sú zreštaurované a zdigitalizované.

 

Kino Lumière
Špitálska 4
81108 Bratislava


+421 917 105 855
kinolumiere@sfu.sk

www.kino-lumiere.sk
Otváracie hodiny:
Vstupné:

Pokladňa je otvorená 30 min. pred prvým premietaním, kino je otvorené minimálne v čase od 18:00 - 22:00. Lístky si zakúpite online na http://www.kino-lumiere.sk/