letný festival

Slížovica 2019

Slížovica je hudobný festival, ktorý nespája iba slovenských a zahraničných hudobných umelcov, ale spája najmä priateľov kapely Horkýže Slíže! Horkýže Slíže Vám aj tento rok prinesú do Nitry 8. ročník festivalu, na ktorom oslávia spolu s vami svoje 27. narodeniny!
Táto akcia sa konala v minulosti

Festival Slížovica sa sťahuje do nového priestoru! 28. augusta 2019 vypukne v Agrokomplexe v Nitre ôsmy ročník festivalu Slížovica! Vlastný hudobný festival skupiny Horkýže Slíže je spojený s oslavou jej 27. narodenín. Slížovica už ohlásila finálny lineup. Na akcii vystúpia Horkýže Slíže, britská kapela Skindred, slovenské skupiny Inekafe, Davová psychóza, Zoči Voči, Le Payaco Heľenine oči, Ranná nevoľnosť, česká Vypsaná fixa a česko-slovenský John Wolfhooker. Nebude chýbať ani tradičná Lapášanka a varenie s Marcelom Ihnačákom!

Slížovica je hudobný festival, ktorý spája slovenských a zahraničných hudobných umelcov, ale najmä priateľov kapely Horkýže Slíže! Minulý rok bol pre Slížovicu mimoriadne úspešný v podvečer festivalu ohlásila vypredané! Preto sa organizátori rozhodli zmeniť areál a presťahovať sa do väčšieho priestoru Agrokomplexu Nitra.

Slížovica má už hotový aj nadupaný lineup. Na akcii vystúpia Horkýže Slíže, britská kapela Skindred, slovenské skupiny Inekafe, Davová psychóza, Zoči Voči, Le Payaco Heľenine oči, Ranná nevoľnosť, česká Vypsaná fixa a česko-slovenský John Wolfhooker. Nebude chýbať ani tradičná Lapášanka a minuloročný úspech si zopakuje špičkový kuchár Marcel Ihnačák! Novinkou tohto ročníka festivalu je Rocková škola, kde si nadšenci budú môcť zahrať na hudobných nástrojoch. Projekt má na starosti Dalibor z kapely U.K.N.D.

Organizátori pripravili aj atrakcie pre deti - skákací hrad alebo autíčka. Rodičia môžu prísť s deťmi hneď, areál sa otvára o 13:00.

Ôsmy ročník festivalu sa organizátori rozhodli tiež poňať ekologicky a zareagovali na aktuálnu tému znečisťovania životného prostredia. Festival tak bude mať poháre z biologicky rozložiteľných surovín. Na rozdiel od klasických plastov sú úplne biologicky rozložiteľné. Základnými surovinami pre biologicky rozložiteľné plasty sú kukurica, cukrová trstina a rastlinný olej. 

Otvára sa: o 13.00

Line up: 
Davová psychóza
Heľenine oči 
Horkýže Slíže 
Inekafe 
John Wolfhooker CZ
Lapášanka
Le Payaco 
Ranná nevoľnosť
Skindred /UK
Vypsaná fiXa CZ
Zoči Voči 

Oficiálna stránka

-----------------------------

Vstupenky si zakúpite cez náš portál. / 16€ / na mieste 20€

Deti do 130 cm majú vstup zdarma - v sprievode dospelej osoby.
ZŤP - S - vozíčkári majú voľný vstup, ich sprievod si hradí plnú cenu vstupenky.

 

Odporúčame

film

Nech je svetlo

Št 30.1.2020 / Kino Lumière
odporúčame!
iná akcia

Víno pod hviezdami

Už 4. ročník podujatia Víno pod hviezdami sa uskutoční tretiu augustovú sobotu v pezinských vinohradoch pod Starou horou.Viac
So 15.8.2020 / Pezinok
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Pi 24.7.2020 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
standup / talkshow

Bratislavský Kaviár / február 2020

Št 6.2.2020 / Dunaj˜
odporúčame!