kurz / workshop

Spoznajte argentínske tango

Využite možnosť zoznámiť sa so skutočným argentínskym tangom a sami si ho vyskúšať. Pozvánka na seminár s tanečnými ukážkami, minikurzom jeho základov a diskusiou s jeho tanečníkmi, pripravenú špecializovanou tanečnou školou Tango Abrazo.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Argentínske tango je unikátna voľnočasová aktivita, ktorej sa venuje stále viac ľudí v mnohých krajinách sveta. Zistite, že je to niečo úplne iné, ako keď ho len obdivujete v televízii či na videách z internetu.
Pravé argentínske tango vôbec nie je založené na preafektovaných, teatrálne vášnivých a prudkých pohyboch. Tango v skutočnosti vedie tanečných partnerov k pozornému vnímaniu a k hlboko úprimnej, vzájomne rešpektujúcej komunikácii bez slov. Tango prináša radosť zo spoločne zladeného pohybu a tvorivej improvizácie v harmónii s hudbou a jej emóciami.
Argentínske tango sa môže naučiť tancovať každý. Ľuďom, ktorí vyskúšali a zažili podstatu tanga, zmenilo život.

Info k semináru: Je lepšie prísť v pároch, nie však nutné. Ak si chcete tango aj vyskúšať, prineste si bežnú spoločenskú alebo tanečnú obuv a voľnejšie oblečenie.
Po skončení (po 20:00 hod.) sa na rovnakom mieste koná tanečný večer argentínskeho tanga pre pokročilejších.

Účasť je bezplatná a k ničomu nezaväzujúca.
Nie je potrebné sa vopred registrovať.

Viac informácií tu

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Tango Abrazo. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.