koncert

Trammed: Christophe Clébard (BE) + Carrageenan (BE)

Séria experimentálnej hudby Trammed tentoraz s dvomi sólo projektami z Bruselu Christophe Clébard a Carrageenan.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Christophe Clébard je sólový doom-disco-dance-punkový projekt. Jeho hudba pripomína úderný groove Suicide, ktorý poslucháča dostáva do tranzu, zatiaľ čo ho Clébardov úderný vokál posiela na temnú psychickú odyseu. Christophe Clébard je osviežujúcim a prísnym prírastkom na bruselskej hudobnej scéne.

Carrageenan je sólo minimal raw beats projekt od bruselského polnočného číhača Matthieua Leveta, ktorý je tiež súčasťou dua Carcass Identity (s Bear Bones Lay Low). Jeho živé vystúpenia často menia sálu na čiernu dieru analógových perkusií a ťažkých skreslených dubových basov a topia publikum v spleti elektronického tónového a atonálneho driblovania.

Hudbu vydáva na labeloch Cold Moss či Czaszka Records. Vystupoval v severnej a východnej Európe, Veľkej Británii, Japonsku (Cafe Oto, Salon des Amateurs, Kraak Festival, Forestlimit Tokyo, Sonic Protest) a absolvoval turné s Bear Bones Lay Low, Accou, Spoils & Relics, CIA debutante, Descendeur či Uj Bala.

Vstupné: dobrovoľné, odporúčané 7,50€

Odporúčame

vážna hudba

Quasars Ensemble

Koncert slovenského hudobného telesa Quasars Ensemble, ktorým si súbor pripomenie 15. výročie od svojho založenia.Viac
Po 29.5.2023 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
od vás odporúčame!
divadlo

Studio 34 - Party Show

Vychytená a uletená boogie woogie party show sa nesie v štýle 70´s. Originálny a plnokrvný živý jukebox spevákov a tanečníkov Red...Viac
Po 31.7.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
vážna hudba

Dalibor Karvay a Sinfonietta Bratislava: Vivaldi a štyri ročné obdobia

Ut 20.6.2023 / Veľký evanjelický kostol
odporúčame!
koncert

Richard Müller

Richard Müller, absolútna hudobná legenda a jeho jedinečný koncert na zámku v Pezinku. Letná zámocká atmosféra pod holým nebom...Viac
Ne 30.7.2023 / Šimák Zámok Pezinok
odporúčame!