koncert

Tolstoys: krst albumu + DJs Young Aesthete, Bali G

Berlínsko - slovenskí Tolstoys pokrstia nový album v bratislavskom Kácečku. Čaká vás kombinácia čarodejníckeho trip-hopu s prvkami hippie psychedélie. Nechajte sa uniesť v pestrofarebnej show plnej groovy mágie. Po koncerte zahrajú Young Aesthete a Bali G.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

V útrobách búrlivého Berlína žije päťčlenná kapela Tolstoys, na čele so speváčkou Elou Tolstovou a basgitaristom Michalom Smetanom, ktorej korene siahajú od Slovenska cez Nemecko až do ďalekého Nového Zélandu.

V apríli 2024 predstavujú svoj najnovší album "No Limit To Love", mystickú tapisériu utkanú z éterických vlákien čarovného slovanského trip-hopu a prastarých harmónií hippie psychedélie. Ich live show je úprimná a zároveň tajomná, divoká, ale zraniteľná, plná ľudského tepla, sexy rytmov, starých kúziel a novej radosti. Dovoľte im zapáliť oheň vo vašej duši a vziať vás na nezabudnuteľné dobrodružstvo, kde láska nepozná hranice a srdce nachádza útechu v ríši piesní.

Ich prvý album 'Botanika' sa stal Debutom roka na oceneniach Radio_Head Awards 2017. Opakovane účinkovali na najväčších československých festivaloch ako Pohoda, Grape či Colours of Ostrava a tiež na zahraničných showcasových festivaloch po Európe ako MENT, BUSH, Waves, alebo Eurosonic. V minulosti boli predkapelou pre zahraničných umelcov ako Tom Odell či Lola Marsh či Easy Life.

V rámci projektu 'Botanika Klasika' boli na turné so sláčikovým kvartetom a ich autorskú pieseň 'Agapé' predviedli aj s doprovodom symfonického orchestra na pódiu Slovenského národného divadla. Tieto úspechy si všimol aj magazín Forbes, ktorý Elu zaradil do svojho prestížneho rebríčka 'Forbes 30 pod 30'. Po vydaní druhého albumu “Mirror Me”, ktorý bol nominovaný na Album roka 2022, sa objavili na najväčšom billboarde na Times Square v New Yorku.

Afterparty: Young Aesthete a Bali G.

Vstupné: predpredaj 14€

Odporúčame

festival

litera fest 2024

Litera fest sa koná od 17. do 20. júna. Opusťte na chvíľu túto planétu a uniknite do sveta desiatich najlepších slovenských próz...Viac
.klub pod lampou / Pink Whale / Artforum
odporúčame!
koncert

Mýšačka live: Twin Tribes (USA)

12. novembra zavíta v rámci koncertnej série Mýšačka live na Pink Whale americké dark wave duo Twin Tribes.Viac
Ut 12.11.2024 / Pink Whale
odporúčame!
koncert

Kosheen & Sian Evans (UK)

Pi 15.11.2024 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Kraak & Smaak Live (NL)

Holandské producentské trio Kraak & Smaak prídu na Slovensko so živou kapelou, aby predviedli, ako sa robí poriadne elektro...Viac
Št 14.11.2024 / Majestic music club
odporúčame!