koncert

Tamara Kramar acoustic trio

Tamara je speváčka, skladateľka a multiinštrumentalistka s netradične pútavým hlasom a prejavom. Sarkazmus, nadhľad a ľahkosť sú vlastnosti charakterizujúce jej piesne napriek často ťažkým a nie úplne veselým témam. Inšpirovaná neo-soulom, old schoolovým bluesom, jazzom a funkom – Tamarina hudba sa dá opísať ako miestami drzá, „groovy“ a jemne experimentálna, no stále na pohraničí s popovým štandardom.

Táto akcia sa konala v minulosti

Tamara Kramar vyráža na mini turné s prvou zastávskou v Pistoriho paláci. Predstaví sa v novom, komornom formáte - s klaviristom Petrom Kunzom a kontrabsistom Michalom Šelepom. Zaznejú piesne z jej debutového EP,  niekoľko coververzií, ale aj úplne nový materál.

Tamara je talentovaná speváčka a hudobníčka pôvodom z Bratislavy, žijuca v anglickom Brightone. Minulý rok doštudovala bakalára z kogitívnej neurovedy, odkiaľ pochádza aj názov jej debutového EP Bachelor of Science. Tento projekt pozostávajúci z piatich piesní Tamare zaručil výhru v kategórii objav roka 2021 v ankete Rádiohlavy, pritiahol pozornosť prestížneho rádia BBC Introducing a mohých médii. Medzi nimi bola aj Spotify kampaň EQUAL, vďaka ktorej sa Tamara ocitla na obrovskom bilboarde na New Yorskom Times Square.

Momentálne Tamara pracuje na druhom EP vrámci magisterského štúdia hudby a hudobnej produkcie.

Vstupné: 5€ (3€ seniori, ZŤP) 

Odporúčame

film

Chlapec z neba

V prvý deň po návrate z letných prázdnin sa veľký imám zrúti a zomrie pred očami svojich študentov na prestížnej káhirskej...Viac
8.6.2023 - 12.6.2023 / Kino Film Europe
odporúčame!
film

Nič

Skupina ôsmakov čelí nezmyselnosti života a opúšťa nevinnosť detstva. Pierre Anthon a jeho spolužiaci práve začali chodiť do...Viac
Kino Lumière / Slovenská národná galéria Bratislava / Kino Mier Modra / Cinema City Aupark / Artkino Za ...
odporúčame!
film

Salvador Dalí: Rané roky

So 3.6.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
divadlo

Účet

Ne 11.6.2023 / Štúdio L+S
odporúčame!