koncert
film

Synkopy 61 (CZ) dvakrát za večer: koncert + premiéra filmu

Večer s legendárnou brnenskou kapelou Synkopy 61, ktorý sa začne koncertom, na ktorom si diváci pripomenú jej najväčšie hity (Vojna je vôl, Čierny čajka ai.) a bude pokračovať premiérou filmu Jiřího Vondráka Synkopy - Sluneční hodiny.
Táto akcia sa konala v minulosti

Synkopy 61 – legendárna brnenská kapela existuje už vyše šesťdesiat rokov, je staršia ako Rolling Stones a doteraz aktívne vystupuje. Jej slávny album Sluneční hodiny s Oldřichom Veselým vznikal v štúdiu na zámku v Pezinku, rovnako ako o 40 rokov neskôr aj časť Vondrákovho filmu.

Jiří Vondrák – spisovateľ, hudobník a najmä televízny režisér, ktorý spolupracoval a nakrúcal so svetovými hviezdami ako napríklad Jethro Tull, Nazareth, E. Burdon a Animals, John Mayall, Uriah Heep, Gilbert Bécaud – ale aj napríklad Bulat Okudžava, Jiří Suchý, Jaromír Nohavica, Milan Lasica a veľký rad ďalších. 

O skupine Synkopy 61 napísal výpravnú knihu "Synkopy 61 - A bylo nám hej", ktorá bude na akcii v predaji a po koncerte na autogramiáde si ju záujemcovia môžu nechať podpísať od členov kapely aj autora.

Vstupné: predpredaj 15€ / 19€

Odporúčame

festival

Bratislavské mestské dni 2024

Tretí aprílový víkend ožijú ulice Bratislavy obľúbeným mestským festivalom. Hlavné mesto 20. a 21. apríla symbolicky otvorí svoje...Viac
20.4.2024 - 21.4.2024 / Bratislava
odporúčame!
festival

Dračie dni 2024

Bratislavský hrad / Smolenický zámok a okolie
odporúčame!
party

Roma dom

Piatok 26. apríla odštartuje festival tRadovania v legendárnom bratislavskom V-klube večerným formátom Roma dom, zameraným na...Viac
Pi 26.4.2024 / V-klub (Véčko)
odporúčame!
koncert

Kubo Ursiny & Teatro Fatal a Marián Slávka & Vláska

Št 2.5.2024 / Klub za zrkadlom
odporúčame!