koncert

Six Feet Under (USA) + support

Príďte po veľkonočných sviatkoch prevetrať svoje hlavy do Majesticu a zažijete nezabudnuteľný večer. Legendárny chroptič Chris Barnes príde po Veľkej noci so svojou družinou Six Feet Under zničiť Bratislavu.
Táto akcia sa konala v minulosti

Američania majú na svojom konte 15 štúdiových albumov. Posledný „Torment“ vyšiel v roku 2017. Po viacerých personálnych zmenách pôsobí kapela momentálne v tejto zostave: Chris Barnes – vokály, Jack Owen (ex-Cannibal Corpse, ex-Deicide) – gitara, Ray Suhi (sx-Cannabis Corpse) – gitara, Jeff Hughell – basgitara, Marco Pitruzzella – bicie.

Naživo sa môžeme tešiť na poriadnu deathovú jazdu a prierez najväčšími hitmi skupiny. Six Feet Under si počas turné vezú so sebou aj ďalšie štyri formácie. Fíni Bloodride miešajú smrtiaci kov s thrashom. Z Nórska pricestuje štvorica hudobníkov združená v skupine Scars, ich zatiaľ poslednou nahrávkou je EP „Trust No One“ z roku 2018. Ďalším do partie budú Bulhari Grimaze. Celý večer otvoria krajania hlavných hviezd večera, mladá deathcorová formácia Exanimate z Michiganu.

----------

Vstupenky: 25,00€

Odporúčame

film

Invalid

Kino Mier Senec / Kino Mier Modra / Kino Kultúrka Stupava / Kino Nostalgia / Kino Mladosť / Cinema City Aup...
odporúčame!
film

Udalosť

St 12.4.2023 / Kino Film Europe
odporúčame!
výstava

Patrik Illo: Profillo

Štvrťstoročie tvorby, dlhoročná pedagogická a kurátorská činnosť, viac než 220 výstav a účasť na siedmych sympóziách doma a v...Viac
4.3.2023 - 30.4.2023 / ZOYA Gallery
odporúčame!
koncert

Front Line Assembly (CAN) + Dead Lights (UK/NL) + Janosch Moldau (DE)

Koncert electro-industriálnej kanadskej kapely Front Line Assembly v rámci turné "Arbeit". Supportovať im bude britsko-holandské...Viac
Ut 23.5.2023 / Majestic music club
odporúčame!