koncert

Six Feet Under (USA) + support

Príďte po veľkonočných sviatkoch prevetrať svoje hlavy do Majesticu a zažijete nezabudnuteľný večer. Legendárny chroptič Chris Barnes príde po Veľkej noci so svojou družinou Six Feet Under zničiť Bratislavu.
Táto akcia sa konala v minulosti

Američania majú na svojom konte 15 štúdiových albumov. Posledný „Torment“ vyšiel v roku 2017. Po viacerých personálnych zmenách pôsobí kapela momentálne v tejto zostave: Chris Barnes – vokály, Jack Owen (ex-Cannibal Corpse, ex-Deicide) – gitara, Ray Suhi (sx-Cannabis Corpse) – gitara, Jeff Hughell – basgitara, Marco Pitruzzella – bicie.

Naživo sa môžeme tešiť na poriadnu deathovú jazdu a prierez najväčšími hitmi skupiny. Six Feet Under si počas turné vezú so sebou aj ďalšie štyri formácie. Fíni Bloodride miešajú smrtiaci kov s thrashom. Z Nórska pricestuje štvorica hudobníkov združená v skupine Scars, ich zatiaľ poslednou nahrávkou je EP „Trust No One“ z roku 2018. Ďalším do partie budú Bulhari Grimaze. Celý večer otvoria krajania hlavných hviezd večera, mladá deathcorová formácia Exanimate z Michiganu.

----------

Vstupenky: 25,00€

Odporúčame

kurz / workshop

Poď si kresliť!
 - Prázdniny v Kunsthalle LAB

Vstúpte do letnej herne v galérii a presvedčte sa, že kreslenie je zábava a tvorivosť je v každom z nás! Počas leta Kunsthalle...Viac
27.7.2020 - 13.9.2020 / Kunsthalle Bratislava
odporúčame!
trh / gastro

SAShE v Tržnici

16.9.2020 - 18.9.2020 / Stará tržnica
odporúčame!
divadlo

Meno

Po 24.8.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Po 12.7.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!