koncert

Rock Legends - Open Air Tribute koncert

Po úspešnom prvom ročníku sa 22. júna v Bratislave uskutoční druhý ročník open-air tribute koncertu Rock Legends, v rámci ktorého uvidíte šesť vystúpení jedných z najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a Talianska.
22.06.2024, So
NTC
13:00

Na čo sa môžete tešiť?
- veľkolepý 9-hodinový koncert rockovej hudby
- otvorenie strechy v NTC aréne, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby vychutnali tento zážitok naplno a to priamo pod holým nebom
- šesť plnohodnotných vystúpení šiestich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a Talianska počas jedného dňa.

Na koncerte vystúpia:

AC/DC UK (England) – tribute AC/DC. Počas prvého ročníka Rock Legends predviedli nezabudnuteľnú šou a uchvátili všetkých divákov. Aj preto sme neváhali a pozvali ich na druhý ročník Rock Legendsa už teraz sa nevieme dočkať ich ďalšieho skvelého vystúpenia.

The Bohemians (England) – tribute Queen. "Skvelá show" - povedali o koncerte tejto kapely členovia skupiny Queen - Brian May a Spike Ednez. Podľa fan klubu Queen je to najlepšia tribute kapela Queen, aká aktuálne koncertuje.

Hotter Than Hell (England) – tribute KISS. V roku 2024 kapela oslávi 20. výročie a právom si nesie titul Európska tribute kapela číslo 1 na svete.

Nirvana Tribute (England) – tribute Nirvana. Síce koncertu Nirvany sa už zúčastniť nemôžeme, ale Nirvana Tribute vám priblíži atmosféru z koncertu tejto ikonickej kapely. Šou premyslená do najmenšieho detailu a originálne piesne Nirvany – to všetko nám umožní uctiť si pamiatku Kurta Cobaina naživo.

Help! A Beatles Tribute (USA/SLO) – tribute Beatles. Viac ako 600 predstavení v 20 krajinách! Viac ako milión divákov! Je to všetko o nich! Táto skupina, ako žiadna iná, umožňuje divákom maximálne potešenie z hudby a piesní legendárnych Beatles.

SAD European Metallica Tribute (Taliansko) – tribute Metallica. Ďalšia skupina oslávi na našom koncerte 20. výročie. Je intenzívne aktívna od roku 2004, hrá na najväčších pódiách po celej Európe a prináša šou a hudbu so silnými emóciami. Za 20 rokov skupina odohrala viac ako 1000 koncertov a je právom považovaná za najlepšiu Európsku tribute kapelu Metallica.

Vstupné: predpredaj 45€

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Show Slovakia. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Špina

Špina je silným intímnym príbehom s prvkami balady a folklóru, no s poriadnou dávkou irónie a zručnej spoločenskej kritiky...Viac
Št 20.6.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
letný festival

Hradby samoty XIII.

Tento rok sa pripravuje už 13te pokračovanie multižánrového festivalu zameraného na hudbu, výtvarné umenie, videoart,...Viac
4.7.2024 - 6.7.2024 / Kaštieľ Jablonica, okres Senica
odporúčame!
výstava

Károly Divald a jeho synovia

Monografická výstava Károlya Divalda predstavuje prvé súhrnné umeleckohistorické spracovanie jeho života a fotografickej...Viac
28.6.2024 - 6.10.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
koncert

Kælan Mikla (IS)

Do Bratislavy po rokoch opäť zavíta islandské dark wave/post-punk trio Kælan Mikla.Viac
Po 24.6.2024 / Fuga
odporúčame!