koncert

Robo Patejdl Band + ženský komorný zbor Vesna

S radosťou vás pozývame na koncert kapely Robo Patejdl Band so ženským komorným zborom Vesna na Hviezdoslavovom námestí počas Vianočných trhov.

Táto akcia sa konala v minulosti

S radosťou vás pozývame na koncert kapely Robo Patejdl Band so ženským komorným zborom Vesna na Hviezdoslavovom námestí počas Vianočných trhov.Kapela Robo Patejdl Band
vznikla na jeseň v roku 2010 netradične na pódiu Vrakunských hodov. Gitarista Tomáš Vana dostal ponuku odohrať koncert na tomto podujatí a prizval si k sebe hudobníkov, s ktorými hrával v rôznych predchádzajúcich projektoch. Keďže malo pôvodne ísť iba o jedno vystúpenie, nazvali sa podľa speváka: Robo Patejdl Band. Koncert sa však mimoriadne vydaril. Tento vydarený začiatok motivoval chalanov pokračovať v spoločnom hraní. 

Ženský komorný zbor Vesna
dievčenská kapela Patrície Fuxovej z Česka. Bola nominovaná Cenami Anděl na Objav roka 2019. Na jeseň 2018 vydali debut Pátá bohyně, ktorý obsahuje symfonické piesne šmrncnuté folklórom s príchuťou elektroniky. 

--------------

Vstup je voľný


Odporúčame

koncert

Slobodná Európa + Catastrofy

Po úspešnom minuloročnom letnom turné, venovanom pamiatke zosnulého člena kapely Braňa Alexa, sa Slobodná Európa vrátila...Viac
So 27.8.2022 / Galéria Slovenskej výtvarnej únie / Umelka
odporúčame!
výstava

Ivan Csudai - MMXXII

17.6.2022 - 4.9.2022 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
koncert

Francúzsky deň 2022

14.7.2022 - 14.7.2022 / Hlavné námestie, Bratislava
odporúčame!
koncert

Testament / Sepultura / Exodus / Death Angel / Heathen

Thrash 'till death! Testament, Sepultura, Exodus, Death Angel a Heathen v Bratislave v Refinery Gallery.Viac
Ut 12.7.2022 / Refinery Gallery
odporúčame!