koncert

Róbert Lakatoš a Rév /HU

11. ročník festivalu Menšinové kultúrne leto, ktoré približuje kultúru národnostných menšín žijúcich na Slovensku, bude v piatok, 9.8.2019, vo svojej polovici. Hviezdoslavovo námestie si o 18:00 podmania melódie z južného Slovenska a úpravy maďarského folklóru.
Táto akcia sa konala v minulosti

Vystúpi tu vynikajúci violončelista Róbert Lakatoš so svojou skupinou Rév. Tento umelec tvorí aj upravuje hudbu pre mnohé maďarské folklórne súbory a ako skladateľ pôsobí na viacerých divadelných scénach: Národné divadlo v Budapešti, Jókaiho divadlo v Békešskej Csabe, Štátne divadlo v Košiciach, SND, Slovenské komorné divadlo v Martine a ďalšie.

----------

Vstup je voľný

Program Kultúrneho leta 2019

Odporúčame

festival

Uprising 2025

29.8.2025 - 30.8.2025 / Zlaté piesky
odporúčame!
výstava

Marie Antoinette z Viedne do Versailles až pod gilotínu

30.4.2025 - 28.2.2026 / Bratislavský hrad
odporúčame!
divadlo

Hitlerov prezident

Hra ako svedectvo o absurdnosti dejín z odvrátenej strany svedomia. Židovskí žiadatelia o výnimky, groteskné arizátorky, statočný...Viac
26.5.2025 - 24.6.2025 / DPOH
odporúčame!
divadlo

Cirkul'art: festival nového cirkusu 2025

Festival Cirkul'art bude tento rok v Zámockom parku Kaštieľa v Malackách. Čakajú vás 3 dni nového cirkusu, pouličného umenia a...Viac
23.5.2025 - 25.5.2025 / Pállfyovský kaštieľ
odporúčame!