party

Retro vinyl oldies party

My sme tí Pa a Pi z bláznivej retro rakety, my sme tá posádka, čo príde sem. My sme tá výprava z párty planéty, čo sa chce pochváliť, že pozná Zem. Znovuobjavte s nami legendárne hity rock´n´rollu, diska, 70-tych, 80-tych rokov a československého soc-popu. 

16.03.2018, Pi
Dunaj˜
21:00


V retro štýle vás čaká:
• Výzdoba. Atmosféru doplnia dobové plagáty a časopisy, retro telefón, vinylové platne, céčka, girlandy z retro vlajok, lampiónový sprievod na terase a stena z Rubikovej kocky na pódiu.
• Živá kapela The Cellmates - znieť bude americká hudba 50. rokov a štýly rock and roll a rockabilly. Chalani majú za sebou mnoho vystúpení doma i v zahraničí a sú držiteľmi prestížnej Rockabilly Award z európskej súťaže kapiel Rockabilly Rumble v Nemecku.
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako Playstation, Atari či Super Nintendo. V ponuke budú hry Bomberman, FIFA93, Super Mário, Contra, KIrby's Adventure, Asterix a Obelix a Battle City.
• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty ako Piknik, Pikao, Arašidové chrumky, cukríkové náhrdelníky, farebné lízanky, Doxy cukríky, tatranky, karamelové a kyslé lízanky, Deva čokoládky a farebné malinovky.
• Cukrovej vaty, čo hrdlo ráči.
• Outfit. Oblečte si, čo považujete za najviac retro vo svojom šatníku, nechajte sa odfotiť a vyhrajte štýlový LOMO foťák: bit.ly/Lomo_DianaF 
• Spoločenské hry. Stolný futbal, stolný hokej, piškvorky, stavebnica Merkur - raketoplán, Logic, šach, skákanie škôlky, Človeče, nehnevaj sa a magnetické rybičky.
• Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.
• DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.
• DJ Ceil prepadol hraniu pred viac ako desaťročím a odvtedy zbiera kvalitné i raritné LPčká. Dnes ich má cez 1 500 a vo svojej zbierke buduje kompletné diskografie kapiel a interpretov do začiatkov elektronického zvuku začiatkom 80-tych rokov, ako napríklad Marvina Gaya, Jamesa Browna či L.T.D.
• DJ HellHound je ostrieľaný bratislavský selektor a rezident akcie Sweet dreams are made of 80's, ktorý nenechá nikoho len tak postávať pri bare. V jeho širokej zbierke vinylových singlov a LP sa nachádzajú hity, ktoré v minulosti dobývali hitparády a on vám ich veľmi rád znovu pripomenie na tanečnom parkete, či už pôjde o new wave, hard rock alebo synth-pop.
• Trabant. Pri vstupe vás bude čakať klasický trabant, v ktorom sa môžete odfotiť.
• Originálna projekcia od VJ Bliksa
• Písací stroj ako guestbook.

-------------
Vstup: 7€
Fb event

Odporúčame

koncert

Blues na Lodi

Skvelý koncert z cyklu „Blues na Lodi“, živý bluesový večer s výbornými muzikantami v priestore lodného baru. Príďte sa hudobne...Viac
Ne 11.3.2018 / Divadlo v podpalubí
odporúčame!
prednáška / diskusia

Prechádzky starým Prešporkom: Pikošky z pohľadníc

Pozsonyi Kifli Polgári Társulás - Občianske združenie Bratislavské rožky a Múzeum mesta Bratislavy vás pozývajú na ďalšiu...Viac
Ut 27.3.2018 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!
iná akcia

Víno pod hviezdami

Príďte sledovať úžasné divadlo padajúcich hviezd pod starou horou pri Pezinku.Viac
So 11.8.2018
odporúčame!
koncert

Kraa! Festival skutočne súčasnej hudby

So 3.3.2018 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!