koncert
party

Retro vinyl oldies party

Svižná veselica na nostalgickej vlne! Oprášte svoje spojenie s hudbou minulých dekád a nechajte sa povykrúcať na legendárne hity rock´n´rollu, diska, 70-tych, 80-tych rokov a československého soc-popu.

22.09.2017, Pi
Dunaj˜
21:00


Do tanca bude hrať nám dobre známa kapela Funny Fellows a trojica DJov Babika, Frenky a Ceil. Chýbať nebude ani pestrá dobová výzdoba, nezabudnuteľné hry všakovakého druhu a kultové pochutiny. 

V retro štýle vás čaká:
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako Playstation, Atari a Super Nintendo. V ponuke budú hry Super Mário, Contra, KIrby's Adventure, Asterix a Obelix, Battle City a mnohé ďalšie.
• Spoločenské hry. Logic, Stolný futbal, Stolný hokej, šach, skákanie škôlky, Človeče, nehnevaj sa, magnetické rybičky, piškvorky a stavebnica Merkur.
• Cukrovej vaty, čo hrdlo ráči.
• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty ako Deva čokoládky, Piknik, Pikao, Kyslé lízanky,Tatranky, Arašidové chrumky, farebné malinovky, Pedro žuvačky či cukríkové náhrdelníky.
• Outfit. Oblečte si, čo považujete za najviac retro vo svojom šatníku, nechajte sa odfotiť a vyhrajte štýlový LOMO foťák
• Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.
• Výzdoba. Atmosféru doplnia vinylové platne, céčka, farebné girlandy, vlajky, retro telefón, rubiková kocka a lampiónový sprievod na terase.
• Trabant. Pri vstupe vás bude čakať klasický trabant, v ktorom sa môžete odfotiť.
• Živá kapela Funny Fellows sa hudbou vracia do starých časov a v originálnom prevedení s dobovými nástrojmi jej dáva šmrnc.
DJ Babika prinesie na parket selekciu so ženským citom. V jej podaní bude znieť hlavne disko z 80. rokov a tiež hudba 90. rokov, retráci sa tak môžu tešiť na hity a super žúr.
DJ Frenky predvedie svoj až renesančne široký záber, v ktorom nebude chýbať rock ´n´roll, rockové a beatové hitovky či prierez od 60. až po 90 roky. “Nebránim sa ani československým pesničkám z rôznych období, niektoré sú až nechutne obskúrne, o to radšej ich púšťam. Hranie retro vecí prišlo spoločne so zbieraním starých platní, ešte v období keď ich už nikto nechcel. Starú muziku som mal a stále mám rád,” hovorí Frenky.
DJ Ceil prepadol hraniu pred viac ako desaťročím a odvtedy zbiera kvalitné i raritné LPčká. Dnes ich má cez 1 500 a vo svojej zbierke buduje kompletné diskografie kapiel a interpretov do začiatkov elektronického zvuku začiatkom 80-tych rokov, ako napríklad Marvina Gaya, Jamesa Browna či L.T.D.
• Originálna projekcia od VJ Bliksa
• Písací stroj ako guestbook.

--------------

Vstup: 7€

Odporúčame

koncert

Grinder Blues /USA/

Toto hard rockové bluesové trio rozbúcha každé bluesové srdce. Nenechajte si ujsť koncert na čele s Doughom Pinnickom z...Viac
Št 21.9.2017 / Rock v múzeu - Múzeum obchodu
odporúčame!
divadlo

Meno

Inscenácia Meno s podtitulom "Komédia, ktorá sa našťastie nestala Vám" zaručene prostredníctvom skvelého obsadenia a mimoriadneho...Viac
Štúdio L+S / Bratislava - Záhorská Bystrica
odporúčame!
divadlo

Pro-téza 2017: festival autorského divadla

Festival autorského divadla predstavuje inovatívne zahraničné a domáce divadelné projekty. Prináša výhradne tvorbu, ktorá...Viac
9.10.2017 - 13.10.2017 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
divadlo

Misky strieborné, nádoby výborné

Dramatická predloha Jany Juráňovej ponúka pohľad na udalosti národného obrodenia očami štyroch žien úzko zviazaných s...Viac
16.10.2017 - 22.10.2017 / Štúdio 12
odporúčame!