koncert
party

Retro vinyl oldies party

Autentická Retro párty zažiari v plnej sile! Nasadnite s nami do rakety, ktorá poletí do hudobných sfér rock´n´rollu, diska, 70., 80. rokov a československého soc-popu. Na ceste do čias minulých nás bude viesť kapela Funny Fellows a DJské planéty Arnoštek, Babika a Frenky. Do autentickej atmosféry minulých dekád nás vtiahne nielen hudba, ale aj dobová výzdoba, nezabudnuteľné hry a kultové pochutiny.

Táto akcia sa konala v minulosti

Živá kapela Funny Fellows sa hudbou vracia do starých časov a v originálnom prevedení s dobovými nástrojmi jej dáva šmrnc.

DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.

DJ Babika prinesie na parket selekciu so ženským citom. V jej podaní bude znieť hlavne disko z 80. rokov a tiež hudba 90. rokov, retráci sa tak môžu tešiť na hity a super žúr.

DJ Frenky predvedie svoj až renesančne široký záber, v ktorom nebude chýbať rock ´n´roll, rockové a beatové hitovky či prierez od 60. až po 90 roky. “Nebránim sa ani československým pesničkám z rôznych období, niektoré sú až nechutne obskúrne, o to radšej ich púšťam. Hranie retro vecí prišlo spoločne so zbieraním starých platní, ešte v období keď ich už nikto nechcel. Starú muziku som mal a stále mám rád,” hovorí Frenky.

Originálna projekcia od VJ Bliksa.

Link na facebook event

Vstupné:
7 €

Odporúčame

stand-up / kvíz

Pančlajn- vypredané

St 15.2.2017 / Dunaj˜
odporúčame!
koncert

Michelle Gurevich (Chinawoman)

Vypredáva mestá ako Istanbul, Moskva, Berlín či Atény a postupne si vytvorila rôznorodú základňu obdivovateľov, kam patrí...Viac
So 22.4.2017 / Majestic music club
odporúčame!
divadlo

Meno

Ne 12.2.2017 / Štúdio L+S
odporúčame!
film

Klient

Tento provokujúci, napínavý a prezieravý naturalistický film od oceňovaného režiséra Rozchodu majstrovsky nazerá do rozbúrených...Viac
Št 19.1.2017 / Kino Lumière
odporúčame!