party

Retro vinyl oldies party

Vezmi tých, s ktorými ťa baví svet, pribaľ aj obľúbeného párty Matýska a zaži výlet do retro hôr bez mamky! Zaži esenciu čias céčok, skákania gumy, preliezok, trvalej, šuštiakov, zvoňákov, zemiakových brigád či skautov na vlastné uši! Do batôžka si pribalíme hudbu 70. a 80. rokov v podobe rock´n´rollu, diska a nezameniteľného československého soc-popu, kultové občerstvenie, legendárne hry a štýlovú výzdobu. Do tej správne nálady nás hodí dvojica DJov Arnoštka a Tuzexa. 
Táto akcia sa konala v minulosti
V retro štýle vás čaká:

• Výzdoba. Atmosféru doplnia vinylové platne a retro vlajky, farebné céčka, stena z Rubikovej kocky a lampiónový sprievod na terase.
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako sú Nintendo, Playstation 1, Sega a Super Nintendo. V ponuke hier budú Bomberman, Super Mario, Mortal Kombat 3, Duck Hunt, Sonic a Pac Man.
• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty akými sú Piknik a Pikao, Deva klasik a Deva Orange, Karamelové lízanky, Doxy cukríky, Pedro žuvačky a Arašidové chrumky.
• Spoločenské hry. Grafo, stavebnica Merkur - Raketoplán, Šach, Človeče nehnevaj sa a mini Stolný futbal.
• DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.
DJ Tuzex exportuje na náš parket hudobné legendy z minulých dekád. Pod mixpultom schováva “zakázané” pesničky zahraničnej produkcie, ktoré premieša s obľúbenými hudobníkmi domácej česko-slovenskej scény.
• Originálna projekcia od VJ Bliksa.
• Písací stroj ako guestbook.

Vstup: 7€

FB event

Odporúčame

koncert

Tricot

Št 21.4.2022 / Nová Cvernovka
odporúčame!
film

Paralelné matky

Pi 17.12.2021 / Kino Nostalgia
odporúčame!
film

Francúzska depeša Liberty, Kansas, Evening Sun

Milostný dopis novinárom odohrávajúci sa v detašovanej redakcii amerických novín vo fiktívnom francúzskom meste 20. storočia,...Viac
Št 16.12.2021 / Kino Nostalgia
odporúčame!
koncert

Saténové ruky (vianočný koncert)

So 11.12.2021 / .klub pod lampou
odporúčame!