koncert
party

Retro vinyl oldies party

Nefalšovaná Retro párty, ktorá z reprákov vyslobodí legendy rock´n´rollu, diska, 70., 80. rokov a československého soc-popu! Zapnite si náladu na obľúbený párty večerníček, ktorý naživo prinesie energickú kapelu The Fireballs a trojicu DJov Arnoštka, Babiku a Frenkyho. Atmosféru dokreslí dobová výzdoba, kultové pochutiny z detských čias a legendárne hry plné smiechu a dobrodružstva. 

10.03.2017, Pi
Dunaj˜
21:00

V retro štýle vás čaká:
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako Playstation, Atari a Super Nintendo. V ponuke budú hry Bomberman, Duck Hunt, Super Mario, Contra Tetris, Mortal Kombat, Adventure a Sonic.

• Spoločenské hry. Stolný hokej, stavebnica Merkur, škôlka, piškvorky, Človeče, nehnevaj sa, Logic, šach a magnetické rybičky.

• Cukrovej vaty, čo hrdlo ráči.

• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty ako farebné malinovky, Deva čokoládky, farebné lízanky, Pedro žuvačky, cukríkové náhrdelníky, Piknik, Pikao, karamelové lízanky, Tatranky, Sójové rezy a Arašidové chrumky.

• Outfit. Oblečte si, čo považujete za najviac retro vo svojom šatníku, nechajte sa odfotiť a vyhrajte štýlový LOMO foťák: bit.ly/LomoFisheyeNo2

• Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.

• Výzdoba. Atmosféru doplnia vinylové platne, céčka, farebné girlandy, vlajky, retro telefón, dobové časopisy, rubiková kocka a lampiónový sprievod na terase.

• Trabant. Pri vstupe vás bude čakať klasický trabant, v ktorom sa môžete odfotiť.

• Živá kapela The Fireballs (CZ). Autentickí hudobníci sa vo svojej hudbe vracajú do 50. a 60. rokov. V jej podaní nás čaká klasický rock’n’roll s presahom do RnB a jump swingu, a máme sa veru na čo tešiť, pretože títo chalani vedia, ako robiť poriadnu hudobnú show!

DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.

DJ Babika prinesie na parket selekciu so ženským citom. V jej podaní bude znieť hlavne disko z 80. rokov a tiež hudba 90. rokov, retráci sa tak môžu tešiť na hity a super žúr.

DJ Frenky predvedie svoj až renesančne široký záber, v ktorom nebude chýbať rock ´n´roll, rockové a beatové hitovky či prierez od 60. až po 90 roky. “Nebránim sa ani československým pesničkám z rôznych období, niektoré sú až nechutne obskúrne, o to radšej ich púšťam. Hranie retro vecí prišlo spoločne so zbieraním starých platní, ešte v období keď ich už nikto nechcel. Starú muziku som mal a stále mám rád,” hovorí Frenky.

• Originálna projekcia od VJ Bliksa

• Písací stroj ako guestbook.

Link na facebook event

Vstupné:
7 €

Odporúčame

koncert

Ivan Mládek & Banjo Band - 50. výročie

Provokatér, humorista a ojedinelý zjav Ivan Mládek už 50 rokov baví niekoľko generácií poslucháčov so svojím Banjo Bandom.Viac
Št 30.3.2017 / Ateliér Babylon
odporúčame!
party

Tosca Afterparty w/ Richard Dorfmeister

So 25.3.2017 / Nu Spirit Club
odporúčame!
výstava

Mišo Ormos - Blues

Mišo Ormos predstaví v galérii Photoport niekoľko sérií kresieb, ktoré zastrešuje pod názvom Blues . Blues je tvorený siedmymi...Viac
1.3.2017 - 18.3.2017 / Photoport Gallery
odporúčame!
trh / gastro

Jarné vegánske hody 2017

Tento rok už nemusíte čakať na vegánske hodovanie až do septembra. Prichádza nové jarné vydanie tohto podujatia. To najlepšie z...Viac
Ne 19.3.2017 / Stará tržnica
odporúčame!