party

Retro vinyl oldies party

Vyskladajte si noc legendami diska, rock´n´rollu a nezameniteľného československého soc-popu!
Táto akcia sa konala v minulosti

V našom nočnom tetrise do seba zapadne parádna retro hudba s dobovou výzdobou, obľúbenými hrami z analógových čias a kultovými pochutinami. Zahrajte sa s kamarátmi na skvelú párty, ktorú bude roztáčať rock'n'rollová kapela The Cellmates. Spoza mixpultu nás budú baviť ostrieľaní DJi Arnoštek a Frenky. Kto sa nehrá, z kola von! 

V retro štýle vás čaká:
• Výzdoba. Atmosféru doplní lampiónový sprievod na terase, sódovka, telefón, girlandy z retro vlajok, stena z Rubikovej kocky, časopisy a vinylové platne.
• Živá kapela The Cellmates - znieť bude americká hudba 50. rokov a štýly rock'n'roll a rockabilly. Chalani majú za sebou mnoho vystúpení doma i v zahraničí a sú držiteľmi prestížnej Rockabilly Award z európskej súťaže kapiel Rockabilly Rumble v Nemecku.
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako Atari, Playstation a Super Nintendo. V ponuke budú hry Super Mario, Contra, KIrby's Adventure, Asterix a Obelix a Battle City.
• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty ako Piknik, Pikao, Arašidové chrumky, karamelové lízanky, cukríkové náhrdelníky, kyslé lízanky, Tatranky, Deva čokoládky a farebné malinovky.
• Spoločenské hry. Stavebnica Merkur - raketoplán, Grafo, Logic, skákanie škôlky, magnetické rybičky, Človeče, nehnevaj sa, šach, stolný hokej a stolný futbal.
• Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.
• DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.
• DJ Frenky predvedie svoj až renesančne široký záber, v ktorom nebude chýbať rock ´n´roll, rockové a beatové hitovky či prierez od 60. až po 90 roky. “Nebránim sa ani československým pesničkám z rôznych období, niektoré sú až nechutne obskúrne, o to radšej ich púšťam. Hranie retro vecí prišlo spoločne so zbieraním starých platní, ešte v období keď ich už nikto nechcel. Starú muziku som mal a stále mám rád,” hovorí Frenky.
• Originálna projekcia od VJ Bliksa
• Písací stroj ako guestbook.

Fb event

------------

Vstup: 7€

Odporúčame

koncert

José James (USA)

Po štyroch rokoch sa do nášho vráti José James. Tentokrát hip-hopový jazzman poteší svojich fanúšikov vlastnými verziami skladieb...Viac
Št 27.6.2019 / Majestic music club
odporúčame!
divadlo

Red Cat Romantique

Noc pre všetkých, čo nezanevreli na lásku! Kabaretná séria čítanej ľúbostnej poézie, elegantne dávkovanej nahoty a erotiky v...Viac
25.5.2019 - 15.6.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
trh / gastro

Africké trhy

Ne 23.6.2019 / design factory
odporúčame!
film

Odnikiaľ

V hlavnej úlohe thrilleru Fatiha Akina o pomste a spravodlivosti exceluje Diana Kruger, v hlavnej súťaži festivalu v Cannes...Viac
Ut 21.5.2019 / Cinemax Bory Mall
odporúčame!