koncert
party

Retro vinyl oldies party

Nefalšovaná Retro párty, ktorá z reprákov vyslobodí legendy rock´n´rollu, diska, 70., 80. rokov a československého soc-popu! Zapnite si náladu na obľúbený párty večerníček, ktorý naživo prinesie energickú kapelu The Fireballs a trojicu DJov Arnoštka, Babiku a Frenkyho. Atmosféru dokreslí dobová výzdoba, kultové pochutiny z detských čias a legendárne hry plné smiechu a dobrodružstva. 

Táto akcia sa konala v minulosti

V retro štýle vás čaká:
• Hernička. Zahrajte si dnes už legendárne videohry z klasických konzol ako Playstation, Atari a Super Nintendo. V ponuke budú hry Bomberman, Duck Hunt, Super Mario, Contra Tetris, Mortal Kombat, Adventure a Sonic.

• Spoločenské hry. Stolný hokej, stavebnica Merkur, škôlka, piškvorky, Človeče, nehnevaj sa, Logic, šach a magnetické rybičky.

• Cukrovej vaty, čo hrdlo ráči.

• Občerstvenie. Pripomenieme si tradičné dobroty ako farebné malinovky, Deva čokoládky, farebné lízanky, Pedro žuvačky, cukríkové náhrdelníky, Piknik, Pikao, karamelové lízanky, Tatranky, Sójové rezy a Arašidové chrumky.

• Outfit. Oblečte si, čo považujete za najviac retro vo svojom šatníku, nechajte sa odfotiť a vyhrajte štýlový LOMO foťák: bit.ly/LomoFisheyeNo2

• Výroba odznakov. Vyrobte si odznak podľa vlastnej fantázie alebo s retro inšpiráciami.

• Výzdoba. Atmosféru doplnia vinylové platne, céčka, farebné girlandy, vlajky, retro telefón, dobové časopisy, rubiková kocka a lampiónový sprievod na terase.

• Trabant. Pri vstupe vás bude čakať klasický trabant, v ktorom sa môžete odfotiť.

• Živá kapela The Fireballs (CZ). Autentickí hudobníci sa vo svojej hudbe vracajú do 50. a 60. rokov. V jej podaní nás čaká klasický rock’n’roll s presahom do RnB a jump swingu, a máme sa veru na čo tešiť, pretože títo chalani vedia, ako robiť poriadnu hudobnú show!

DJ Arnoštek pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.

DJ Babika prinesie na parket selekciu so ženským citom. V jej podaní bude znieť hlavne disko z 80. rokov a tiež hudba 90. rokov, retráci sa tak môžu tešiť na hity a super žúr.

DJ Frenky predvedie svoj až renesančne široký záber, v ktorom nebude chýbať rock ´n´roll, rockové a beatové hitovky či prierez od 60. až po 90 roky. “Nebránim sa ani československým pesničkám z rôznych období, niektoré sú až nechutne obskúrne, o to radšej ich púšťam. Hranie retro vecí prišlo spoločne so zbieraním starých platní, ešte v období keď ich už nikto nechcel. Starú muziku som mal a stále mám rád,” hovorí Frenky.

• Originálna projekcia od VJ Bliksa

• Písací stroj ako guestbook.

Link na facebook event

Vstupné:
7 €

Odporúčame

film

Paterson

Paterson a Laura sa vzájomne milujú a podporujú : on jej pomáha realizovať najnovšie plány , ona obdivuje jeho básnickej nadanie...Viac
Kino Lumière / FK Nostalgia
odporúčame!
koncert

Pat Metheny

Pi 12.5.2017 / Istropolis
odporúčame!
film

Richard Müller: Nespoznaný

Št 6.4.2017 / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Korben Dallas - krst albumu Stredovek

Korben Dallas v marci 2017 vydáva nový štúdiový album Stredovek. Kapela predstaví nový album na jarnom turné, v rámci ktorého...Viac
6.4.2017 - 6.4.2017 / Stredisko kultúry Vajnorská
odporúčame!