koncert

Phil Shoenfelt (UK)

Phil Shoenfelt je britský spevák, gitarista, skladateľ a spisovateľ. V 70tych rokoch bol súčasťou londýnskej punkovej scény. Neskôr v New Yorku hral s post-punkovými kapelami ako Disturbed Furniture a Khmer Rouge. V 80tych rokoch sa vrátil späť do Anglicka, aby ako predskokan doprevádzal Nicka Cavea and The Bad Seeds na dvoch turné po Británii.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Neskôr sa presťahoval do Prahy, a dal dohromady vlastnú skupinu s bývalými členmi kapely Tichá Dohoda - Phil Shoenfelt & Southern Cross. Vydali spolu štyri albumy.

Najnovšie vyšiel Philovi sólový album Cassandra Lied, ktorý bude hlavnou hudobnou témou večera. Phil je tiež autorom štyroch kníh, má za sebou búrlivý životný príbeh, ktorého úryvkami okorení svoju show v Red Cat Cabaret.

Oslovil ma český režisér Michael Baumbruck, že sa chystá točiť film s názvom Pistole, na ktorom spolupracuje s veľmi zaujímavým človekom a muzikantom. Mal pocit, že Red Cat Cabaret by mohlo byť ideálne miesto pre jeho sólo koncert. Lucia Siposová.

Vstupné 20€

Klub a bar sa otvára o 17:00, koncert začína o 18:00.

Odporúčame

letný festival

Hviezdne noci: good morning Bytča 2023

16.6.2023 - 17.6.2023 / rôzne miesta, Bytča
odporúčame!
koncert

Vltava (CZ) & Hviezda

Št 20.7.2023 / Pink Whale
odporúčame!
iná akcia

Trh - Piac - Markt

3.6.2023 - 1.7.2023 / Stará tržnica
odporúčame!
film

Sloboda pod nákladom

Dokumentárny film Pavla Barabáša. S krošňou na chrbte sa brodia v snehu, odolávajú búrke i víchrici. Zásobujú vysokohorské chaty...Viac
Št 1.6.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!