koncert

Pestilence / Evrope Reduced to Ashes Tour 2019 / NL

Deathmetalova kapela miery na Slovensko!
12.03.2019, Ut
Randal Club
19:00

Pestilence 
Napriek skutočnosti, že skupina Pestilence nepotrebuje v rámci death metalovej komunity vysvetľovať  kto sú a čo hrajú, k chystanému turné padne vhod osviežiť si niekoľko faktov:

Pestilence boli založený v roku 1986 a podnes sú uznávanou death metalovou „inštitúciou “ z Holandska. Dokázali to inovatívnymi kompozičnými postupmi, čím spôsobili malú revolúciu death metalu. Vytvorili osobitý rukopis, ktorý by sa z dnešného pohľadu mohol nazvať  “progressive” a nové štandardy prinášali s každým novým albumom aký kedy nahrali. To chlapcov z Pestilence nezmazateľne zabetónovalo v histórii žánru. Prelomové diela akými sú nahrávky “Malleus Maleficarum”, “Consuming Impulse “, Testimony of the Ancients”, alebo “Spheres” inšpirovali generácie skupín na celom svete a pobláznili death metalom státisíce poslucháčov.

Práve teraz nastal moment pripomenúť si druhý album z ich diskografie. V roku 2019 bude tridsať rokov od vzniku “Consuming Impulse “. Táto čistá death metalová esencia priniesla skutočne odlišný pohľad na to, čo sa dovtedy považovalo za „tvrdé“.  Brutálne  gitarové riffi v kombinácii  s realistickými textami zdvihli latku kvality na úplne inú úroveň. Mnohí  fanúšikovia považujú za jedinú adekvátnu odpoveď na „hodenú rukavicu“ tvorbu od kolegov Death a ich “Leprocy “. Pretože panuje všeobecná zhoda ohľadom “Consuming Impulse “, že je to monumentálne dielo, Pestilence si osvojili podnet fanúšikov osláviť okrúhle narodeniny nahrávky. V roku 2019 vyrazia na turné pod „romantickým“ názvom “Európa rozdrvená na popol“, na ktorom zahrajú unikátny album od prvej po poslednú skladbu.

-----------

Vstupenky zakúpite cez náš portál.
Cena predpredaj: 19,90 €
Na mieste: 25 €
ZTP na vozíčku: 2 € 

 

 

Odporúčame

divadlo

Týždeň komédie v Mestskom divadle

Aj tento rok vám MDPOH prinesie váš obľúbený Týždeň komédie, v rámci ktorého sa vám predstavia rôzne divadlá zo Slovenska alebo...Viac
28.3.2019 - 2.4.2019 / DPOH Mestské divadlo
odporúčame!
film

Utoya, 22. júla

Film Utøya 22 juli je inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa stali v tento tragický deň v r. 2011 na nórskom ostrove, keď...Viac
Po 18.2.2019 / Unique club
odporúčame!
film

Nedotknuteľní

Film je remakom jedného z komerčne najúspešnejších francúzskych filmov všetkých čias.Viac
Kino Mier Modra / Artkino Za zrkadlom / SĽUK / Tuli Cinema / Kino Pezinok / Kino Záhoran / Cinemax Bory Mal...
odporúčame!
divadlo

Cirkus Scapin

Komédia o tom, že oklamať a zmanipulovať sa dá všetko, ale vždy niekto na to doplatí.Viac
Po 25.3.2019 / DPOH Mestské divadlo
odporúčame!