koncert
iná akcia

Open Mic Bratislava

11. februára 2020 si večer nerob alternatívny program, lebo MY sme alternatívou ku všetkému. Programom Ťa bude sprevádzať Pejdža – Martin Bohem zo skupiny The Bohems.

Táto akcia sa konala v minulosti

Dones svoje piesne na Open mic Bratislava do Siedmej struny! Tu nebudeš potrebovať ani ladičku na to, aby si našiel ľudí na rovnakej frekvencii. V prípade intenzívneho rezonovania tejto výzvy v tvojej duši, napíš na fanpejdžu alebo fb stránku Siedmej struny a hráš!

Prihlásiť sa môžeš jednoducho, ako keď frajerke/frajerovi vypisuješ na facebooku, akurát namiesto polovičke napíšeš nám.

By the way, „frajera“/„frajerku“ u nás na hranie nepotrebuješ (nie je to ale zakázané). Stačia tvoje piesne, nástroj (ideálne hudobný) a dobrá nálada. A v prípade „potreby“ môžeš použiť aj našu gitaru, klavír či toaletu! 

Registrácia nahlásených účastníkov na mieste od 19.00, začíname o 20.00.
 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Open Mic Slovakia. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

film

Matthias a Maxime

Xavier Dolan je opäť tu, tentoraz s príbehom o dvoch od detstva nerozlučných kamarátov Matthiasa a Maxima. Keď sa pri natáčaní...Viac
Kino Záhoran / Kino Lumière / Kino Mier Modra
odporúčame!
výstava

Marek Ormandík / Ksicht

24.1.2020 - 1.3.2020 / Galéria 19
odporúčame!
koncert

Iamx acoustic

Št 7.5.2020 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
odporúčame!
film

Joker

So 22.2.2020 / Kino Lumière
odporúčame!