koncert

Mr. Symarip & Chancers AKA

Sám veľký Roy Ellis a.k.a. Mr. Symarip príde roztancovať bratislavský klub Re:fresh v sprievode Chancers AKA, nástupcov legendárnej pražskej úderky The Chancers, ktorá vlani po 20 rokoch ohlásila svoj koniec. To všetko doplnia miestni DJs svojou pestrou selekciou.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


MR. Symarip
Roy Ellis, rodák z Jamajky, ozajstný rudeboy s neuveriteľným životným príbehom, člen britských The Pyramids/Symarip, spevák, trombonista, zakladateľ žánru skinhead reggae - to je len zlomok toho, čo by sa dalo o tomto naozaj pozoruhodnom pánovi povedať.
Na konte má okrem iného legendárne songy ako Skinhead Girl, Stay With Him, Must Catch a Train či Skinhead Moonstomp z rovnomenného albumu, z ktorého sa predali milióny kusov.
Na Slovensko zavíta táto energická ikona svojho žánru úplne prvýkrát, takže si túto historickú udalosť nenechajte ujsť!

Chancers AKA
Legendárnych pražských The Chancers pozná v našich končinách asi každý. Kto ich sleduje pozornejšie, vie, že v septembri minulého roku ohlásili po 20 rokoch svoj koniec a posledný nadupaný koncert odohrali práve s Royom Ellisom, Rhodou Dakar a ďalšími na akcii Rudeboy Paradise #1 na Streleckom ostrove v Prahe. Nejednému vernému fanúšikovi a fanúšičke určite ukvapla slzička, ale skvelou správou je, že títo šikovní chlapci a dievča to ani zďaleka nezavesili na klinec, usilovne skúšali ďalej a vymýšlali nové pesničky. Pracovný názov tohto nového hudobného telesa je zatiaľ Chancers AKA.

The Ugly Selectors
Známa bratislavská úderka v zložení Herry, Frenky a Basha si už za gramofónmi v domovskom meste aj v zahraničí čo-to odkrútila a pozná zopár osvedčených receptov, ako z vyberaných hitov ska, reggae, soulu a panku ukuchtiť poriadny žúr až do rána.

Dance Craze Soundsystem
Matador bratislavskej ska scény Joe ´67, ktorého srdcovkou je hlavne klasické britské 2tone ska, sa spojil s milovníkom rocksteady a skinhead reggae Rankin Andym, a spoločne im to pod hlavičkou Dance Craze Soundu parádne funguje.

Selector Conqueror
Ostrieľaný selektor z Komárna žijúci momentálne v Prahe miluje romantické lovesongy, čo vás chytia za srdiečko, ale aj nadupané riddimy, ktoré nenechajú nikoho sedieť. Príďte sa presvedčiť na vlastné uši!

Klub sa otvára o 21:00.
Presný line-up pribudne neskôr.

---------

Vstup:
Počet lístkov bude obmedzený na 150 ks.
Prvých 50 lístkov bude v predaji za 12€, zvyšných 100 až do vypredania za 15€.

Odporúčame

výstava

8-bit

Výstava mapuje obdobie 80. a 90. rokov na Slovensku, počas ktorého sa u nás postupne formovala komunita fanúšikov prvých osobných...Viac
9.3.2023 - 30.4.2023 / Galéria dizajnu Satelit
odporúčame!
koncert

T3xEThno: Decolonize Your Mind Society (HU) + Shakali (FIN)

Št 15.6.2023 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!
film

Duchovia Inisherinu

Št 6.4.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
koncert

Hans Zimmer Live

Ut 6.6.2023 / Zimný štadión Ondreja Nepelu (Slovnaft Aréna)
odporúčame!