koncert

Mr. Symarip & Chancers AKA

Sám veľký Roy Ellis a.k.a. Mr. Symarip príde roztancovať bratislavský klub Re:fresh v sprievode Chancers AKA, nástupcov legendárnej pražskej úderky The Chancers, ktorá vlani po 20 rokoch ohlásila svoj koniec. To všetko doplnia miestni DJs svojou pestrou selekciou.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti


MR. Symarip
Roy Ellis, rodák z Jamajky, ozajstný rudeboy s neuveriteľným životným príbehom, člen britských The Pyramids/Symarip, spevák, trombonista, zakladateľ žánru skinhead reggae - to je len zlomok toho, čo by sa dalo o tomto naozaj pozoruhodnom pánovi povedať.
Na konte má okrem iného legendárne songy ako Skinhead Girl, Stay With Him, Must Catch a Train či Skinhead Moonstomp z rovnomenného albumu, z ktorého sa predali milióny kusov.
Na Slovensko zavíta táto energická ikona svojho žánru úplne prvýkrát, takže si túto historickú udalosť nenechajte ujsť!

Chancers AKA
Legendárnych pražských The Chancers pozná v našich končinách asi každý. Kto ich sleduje pozornejšie, vie, že v septembri minulého roku ohlásili po 20 rokoch svoj koniec a posledný nadupaný koncert odohrali práve s Royom Ellisom, Rhodou Dakar a ďalšími na akcii Rudeboy Paradise #1 na Streleckom ostrove v Prahe. Nejednému vernému fanúšikovi a fanúšičke určite ukvapla slzička, ale skvelou správou je, že títo šikovní chlapci a dievča to ani zďaleka nezavesili na klinec, usilovne skúšali ďalej a vymýšlali nové pesničky. Pracovný názov tohto nového hudobného telesa je zatiaľ Chancers AKA.

The Ugly Selectors
Známa bratislavská úderka v zložení Herry, Frenky a Basha si už za gramofónmi v domovskom meste aj v zahraničí čo-to odkrútila a pozná zopár osvedčených receptov, ako z vyberaných hitov ska, reggae, soulu a panku ukuchtiť poriadny žúr až do rána.

Dance Craze Soundsystem
Matador bratislavskej ska scény Joe ´67, ktorého srdcovkou je hlavne klasické britské 2tone ska, sa spojil s milovníkom rocksteady a skinhead reggae Rankin Andym, a spoločne im to pod hlavičkou Dance Craze Soundu parádne funguje.

Selector Conqueror
Ostrieľaný selektor z Komárna žijúci momentálne v Prahe miluje romantické lovesongy, čo vás chytia za srdiečko, ale aj nadupané riddimy, ktoré nenechajú nikoho sedieť. Príďte sa presvedčiť na vlastné uši!

Klub sa otvára o 21:00.
Presný line-up pribudne neskôr.

---------

Vstup:
Počet lístkov bude obmedzený na 150 ks.
Prvých 50 lístkov bude v predaji za 12€, zvyšných 100 až do vypredania za 15€.

Odporúčame

film

Matthias a Maxime

Xavier Dolan je opäť tu, tentoraz s príbehom o dvoch od detstva nerozlučných kamarátov Matthiasa a Maxima. Keď sa pri natáčaní...Viac
St 10.6.2020 / Kino Mier Modra
odporúčame!
film

Tintoretto: Rebel v Benátkach

Ut 23.6.2020 / Kino Mier Modra
odporúčame!
prednáška / diskusia

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Po 28.9.2020 / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
iná akcia

Víno pod hviezdami

Už 4. ročník podujatia Víno pod hviezdami sa uskutoční tretiu augustovú sobotu v pezinských vinohradoch pod Starou horou.Viac
So 15.8.2020 / Pezinok
odporúčame!