koncert

Mireille Mathieu

Kráľovná francúzskeho šansónu vystúpi v Bratislave, koncert je preložený z marcového termínu. V bratislavskej AXA aréne NTC vystúpi 2. decembra 2020 so svojím vianočným programom, spoločne s veľkým orchestrom. Vstupenky na marcový koncert zostávajú v platnosti.
02.12.2020, St

Šansónová legenda Mireille Mathieu na európskom turné. Tentokrát nevynechá ani Slovensko, kde ju fanúšikovia doslova milujú. Jej bratislavské koncerty boli doteraz vždy vypredané.  Aj tentoraz vystúpi so svojou sprievodnou kapelou a vokalistami.

--------

Vstup: 49€ / 63€ / 79€ / 109€


-----------------

Charizmatická francúzska šansoniérka Mireille Mathieuzačala svoju hudobnú kariéru v sedemdesiatych rokoch a odvtedy stihla nahrať viac ako 1200 skladieb, vydať viac ako 40 albumov a vystupovala po celom svete.

Mireille Mathieu je nástupkyňou ikonickej Edith Piaf. Celý svet ju pozná vďaka slávnym skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale aj vďaka typickému účesu-krátkej ofine, ktorá dodnes inšpiruje svetových kaderníkov. Madam Mathieu spolupracovala napríklad s hviezdami ako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones , či Paul Anka.

Mireille Mathieu má na svete aj svoj ďalší nový album, takže sa môžeme tešiť, že na bratislavskom koncerte zaznejú aj piesne z tohto nového albumu. Fanúšikovia však iste ocenia aj všetky ďalšie veľké hity, ktoré sú stálicami jej koncertov.

Odporúčame

koncert

Hrana Live

Historická radnica Modra / Hrad Devín - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!
výstava

Juliana Mrvová - After the fire

6.6.2020 - 21.8.2020 / Ateliér XIII
odporúčame!
koncert

Katarzia - Celibát tour

Pi 23.10.2020 / Nová Cvernovka
odporúčame!
trh / gastro

SAShE v Tržnici

16.9.2020 - 18.9.2020 / Stará tržnica
odporúčame!