koncert

May I music you?

Po mega úspešnom novembrovom koncerte sa do Siedmej struny vracia formácia May I Music You?, pretože odpoveď všetkých zúčastnených bola jednoznačne „Yes!“ Fantastické duo v zložení Simona Polakovičová (spev) a Adam Brutovský (klavír) totiž znovuobjavuje nadčasovú harmóniu spevu a klavíra v podmanivom šate.

Táto akcia sa konala v minulosti

Po mega úspešnom novembrovom koncerte sa do Siedmej struny vracia formácia May I Music You?, pretože odpoveď všetkých zúčastnených bola jednoznačne „Yes!“ Fantastické duo v zložení Simona Polakovičová (spev) a Adam Brutovský (klavír) totiž znovuobjavuje nadčasovú harmóniu spevu a klavíra v podmanivom šate. Hravo a elegantne namiešaná kombinácia rôznych hudobných štýlov, ako pop, jazz, latino, obohatená o prvky klasickej hudby vás prostredníctvom nezabudnuteľného hudobného dialógu prenesie na miesto, kde hudba udáva tón. Príďte do Siedmej struny stráviť príjemný pohodový večer v spoločnosti svetoznámych hitov, ale aj kvalitnej slovenskej muziky v klasicko-neklasickom štýle - jednoducho ochutnajte z toho najlepšieho, čo nám hudba môže dať! Rozhodne tento jedinečný zážitok nezmeškajte!

Fb event

---------

Vstupné: dobrovoľné

Odporúčame

party

Oldies party - Disco Fever! (DJ Dino, DJ MuNa)

So 22.2.2020 / La Bomba
odporúčame!
divadlo

Panikári - chlapská odpoveď na Klimaktérium

27.2.2020 - 27.4.2020 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!
koncert

The Vibrators (UK) + Lord Alex

Pi 6.3.2020 / Randal Club
odporúčame!
film

Králiček Jojo

Jojo si to užíva. Ako správny chlapec má kopec kamarátov, nie len na dvore, ale priamo v Hitlerjugende. Najlepší kamoš sa volá...Viac
Kino Lumière / Kino Mier Senec / Cinema City Aupark / Cinema City Eurovea
odporúčame!